• Informacje na temat:

  urocza wybranka

Artykuły na temat: urocza wybranka
 • Joanna Krupa już nic nie chce ukrywać! Co za urocze zdjęcie!

  Joanna Krupa (38 l.) odkąd pochwaliła się zaręczynami z Douglasem, nie przestaje publikować prywatnych zdjęć i w końcu pierwszy raz postanowiła pokazać sama swojego wybranka!

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Złotoryją prawdopodobnie dokonał już wyboru. Wygląda na to, że jego serce na dobre skradła urocza Ania. Dziewczyna od początku była faworytką rolnika, Zdjęcie, które opublikował Grzegorz, zdaje się...

 • Przedślubna impreza Longorii

  Aktorka Eva Longoria i jej narzeczony, francuski koszykarz Tony Parker bawili się w weekend ze znajomymi na wspólnym wieczorze panieńskim i kawalerskim w Saint-Tropez. Ślub pary odbędzie się 7 lipca.

 • Marzena Kipiel-Sztuka znalazła nową miłość? Wiemy, kim jest jej wybranek!

  Marzena Kipiel-Sztuka (49 l.) pochowała już trzech partnerów. Czy tym razem jej miłość będzie miała swój "happy end"?

 • Startuje show "Kto poślubi mojego syna?"

  W środę, 3 września, o 21:30 telewizja TVN wyemituje pierwszy odcinek swojego nowego reality-show zatytułowanego "Kto poślubi mojego syna?".

 • Kamil Durczok zakochany. Tygodnik zdradza, kim jest jego nowa partnerka

  Pół roku po rozwodzie Kamil Durczok (49 l.) pochwalił się nową ukochaną. Jego wybranka ma 27 lat, męża i małego synka... W jednym z tygodników możemy znaleźć więcej informacji na temat partnerki dziennikarza.

 • Miejsca, ludzie, historie

  W tym tygodniu w kinach będziemy mieli okazję przenieść się na niebezpieczną planetę Barsoom, wybrać w podróż do tureckiej Anatolii i poczuć klimat Toskanii. Filmowe premiery dostarczą też na pewno wielu różnych emocji. Młodszych widzów rozbawi opowieść o sympatycznym Loraksie, tych starszych wzruszą historie przedstawione w "Coś pięknego" i "Terytorium wroga".

 • Mariusz Smaga (39 l.) jest znów zakochany! Jego nowa wybranka także ma na imię Ania, ale nie ma nic wspólnego z poznaną wcześniej rolniczką. Czy wreszcie zbuduje trwały związek?

 • Wojciech Błach (43 l.) niedawno ożenił się! Jego wybranką jest urocza Agnieszka. Parze do końca udało utrzymać ślub w tajemnicy przed mediami. Prawda wyszła na jaw dopiero za sprawą fanpage'u "Zacisza Anny Korcz", w którym małżonkowie wraz z gośćmi bawili się na weselu.

Zdjęcia na temat: urocza wybranka
Wideo na temat: urocza wybranka
 • Pudłaki

  Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Plemię

  Wstrząsająca historia opowiedziana jedynie obrazem i językiem migowym. Niesłyszący Sergij zaczyna naukę w szkole dla głuchoniemych. W nowym miejscu musi odnaleźć się w hierarchii narzuconej przez organizację zwaną Plemieniem, szkolną sieć uwikłaną w działalność przestępczą i prostytucję. Chłopak przekonuje się na własnej skórze o jej bezwzględności. Biorąc udział w kilku udanych kradzieżach, Sergij zapracowuje na nową, lepszą pozycję - zostaje alfonsem. Ma teraz pod opieką dwie dziewczyny,...