• Informacje na temat:

  urocza wybranka

Artykuły na temat: urocza wybranka
 • Joanna Krupa już nic nie chce ukrywać! Co za urocze zdjęcie!

  Joanna Krupa (38 l.) odkąd pochwaliła się zaręczynami z Douglasem, nie przestaje publikować prywatnych zdjęć i w końcu pierwszy raz postanowiła pokazać sama swojego wybranka!

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony 2" opublikował zdjęcie wybranki! Zaskoczenie?

  Złotoryją prawdopodobnie dokonał już wyboru. Wygląda na to, że jego serce na dobre skradła urocza Ania. Dziewczyna od początku była faworytką rolnika, Zdjęcie, które opublikował Grzegorz, zdaje się...

 • Przedślubna impreza Longorii

  Aktorka Eva Longoria i jej narzeczony, francuski koszykarz Tony Parker bawili się w weekend ze znajomymi na wspólnym wieczorze panieńskim i kawalerskim w Saint-Tropez. Ślub pary odbędzie się 7 lipca.

 • Marzena Kipiel-Sztuka znalazła nową miłość? Wiemy, kim jest jej wybranek!

  Marzena Kipiel-Sztuka (49 l.) pochowała już trzech partnerów. Czy tym razem jej miłość będzie miała swój "happy end"?

 • Startuje show "Kto poślubi mojego syna?"

  W środę, 3 września, o 21:30 telewizja TVN wyemituje pierwszy odcinek swojego nowego reality-show zatytułowanego "Kto poślubi mojego syna?".

 • Kamil Durczok zakochany. Tygodnik zdradza, kim jest jego nowa partnerka

  Pół roku po rozwodzie Kamil Durczok (49 l.) pochwalił się nową ukochaną. Jego wybranka ma 27 lat, męża i małego synka... W jednym z tygodników możemy znaleźć więcej informacji na temat partnerki dziennikarza.

 • Miejsca, ludzie, historie

  W tym tygodniu w kinach będziemy mieli okazję przenieść się na niebezpieczną planetę Barsoom, wybrać w podróż do tureckiej Anatolii i poczuć klimat Toskanii. Filmowe premiery dostarczą też na pewno wielu różnych emocji. Młodszych widzów rozbawi opowieść o sympatycznym Loraksie, tych starszych wzruszą historie przedstawione w "Coś pięknego" i "Terytorium wroga".

 • "Rolnik szuka żony 2": Mariusz już znalazł nową dziewczynę! Co na to Ania?

  Mariusz Smaga (39 l.) jest znów zakochany! Jego nowa wybranka także ma na imię Ania, ale nie ma nic wspólnego z poznaną wcześniej rolniczką. Czy wreszcie zbuduje trwały związek?

 • Wojciech Błach już po ślubie!

  Wojciech Błach (43 l.) niedawno ożenił się! Jego wybranką jest urocza Agnieszka. Parze do końca udało utrzymać ślub w tajemnicy przed mediami. Prawda wyszła na jaw dopiero za sprawą fanpage'u "Zacisza Anny Korcz", w którym małżonkowie wraz z gośćmi bawili się na weselu.

Zdjęcia na temat: urocza wybranka
Wideo na temat: urocza wybranka
 • Pudłaki

  Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Plemię

  Wstrząsająca historia opowiedziana jedynie obrazem i językiem migowym. Niesłyszący Sergij zaczyna naukę w szkole dla głuchoniemych. W nowym miejscu musi odnaleźć się w hierarchii narzuconej przez organizację zwaną Plemieniem, szkolną sieć uwikłaną w działalność przestępczą i prostytucję. Chłopak przekonuje się na własnej skórze o jej bezwzględności. Biorąc udział w kilku udanych kradzieżach, Sergij zapracowuje na nową, lepszą pozycję - zostaje alfonsem. Ma teraz pod opieką dwie dziewczyny,...