• Informacje na temat:

  urocze siostry

Artykuły na temat: urocze siostry
 • Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki! Ależ one są urocze!

  Małgorzata Socha (38 l.) niedawno trzeci raz została mamą. Na świat przyszedł Stasiu (2 m.), który ma dwie starsze siostry – Zosię (5 l.) i Basię (1 r.) i to właśnie swoje starsze pociechy ostatnio aktorka pokazała w mediach społecznościowych.

 • Dubbing jak z bajki! Takich krasnoludków jeszcze w kinie nie było!

  Mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego, dziennikarza Wojciecha Mann, wokalistę Czesława Mozila. muzyków Afromental: Barona i Tomsona, aktorkę Sonię Bohosiewicz i Agatę Młynarską usłyszymy w polskim dubbingu animacji "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę".

 • Ewa Farna rozpieszcza mamę! Pokazała urocze zdjęcie!

  ...jak siostry. Pytanie tylko, gdzie w tym czasie był mąż Ewy, Martin, za którego wyszła we wrześniu 2017 roku. Czyżby małżonkowie postanowili spędzić trochę czasu osobno? *** Zobacz więcej...

 • Poruszeni występem dziecięcej gwiazdy

  "Rozdzieleni" - nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty" - to kolejny po "Imperium słońca" czy polskim "W ciemności" obraz, który na grozę wojny spogląda oczami dziecka. O poszukiwaniach odtwórcy do roli czeczeńskiego chłopca i łzach na planie filmu opowiadają reżyser i gwiazdy filmu Bérénice Bejo oraz Anette Bening.

 • .... Jednak nie da się ukryć, że to prawdopodobnie młoda mama spędza więcej czasu z malutką Klarą i dzięki temu tworzy się między nimi unikalna więź. Ostatnio sportsmenka dodała urocze zdjęcie z córką(...) z macierzyństwa. Czy to sprawi, że w niedługim czasie możemy spodziewać się brata albo siostry dla Klary? 

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Ciężarna Olga Kalicka pokazała zdjęcie z mamą! "Jak siostry"!

  Olga Kalicka (25 l.) już niedługo zostanie mamą. Tymczasem aktorka pokazała urocze zdjęcie, na którym sama tuli się do swojej rodzicielki niczym mała dziewczynka. Zdjęcie bardzo rozczuliło fanów celebrytki, którzy nie szczędzili jej miłych słów w komentarzach.

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • ...pochwalić się na Facebooku zdjęciem swojego synka. Co prawda celebrytka opublikowała jedynie rączkę chłopca, która trzyma palec siostry, jednak musimy przyznać, że cała sytuacja uchwycona na fotce jest...

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

Zdjęcia na temat: urocze siostry
Dyskusje na temat: urocze siostry
 • Re: Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Urocze są siostry Julii . Oglądałem kiedyś w telewizji wywiad z nimi. Widać było, że się kochają i wspierają i nie ma zazdrości i zawiści między nimi.