• Informacje na temat:

  urodziła syna

Artykuły na temat: urodziła syna
 • Rafał Maślak został ojcem! Kamila urodziła syna

  Rafał Maślak (30 l.) został ojcem! Jego żonka Kamila (27 l.) urodziła zdrowego chłopca. Jakie imię otrzymało dziecko?

 • Alicia Keys urodziła syna

  W sobotę (27 grudnia) na świat przyszedł drugi syn wokalistki Alicii Keys i jej męża, producenta Swizz Beatza.

 • Księżna Victoria urodziła! Syn czy córka?

  Na szczęście ciąża szwedzkiej księżniczki nie wzbudzała takich sensacji jak to miało miejsce w przypadku księżnej Kate. Dzięki temu Victoria i jej mąż książę Daniel mogli w spokoju oczekiwać przyjścia na świat kolejnego potomka. Jak oficjalnie potwierdził dwór królewski, księżniczka urodziła właśnie syna! Maluch przyszedł na świat 2 marca br. o godzinie 20.28 i ważył 3,6 kg. To drugie dziecko...

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka urodziła syna!

  Komarnicka wrzuciła do sieci zdjęcie podpisane: "Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierał. Dziękuje wszystkim za życzenia!". Para zdradziła, że oczekuje potomka w marcu tego roku w wywiadzie dla magazynu "Pani". Mama i synek czują się dobrze. Na razie nie wiadomo, jakie imię nosi chłopiec. Fani zaniepokoili się, co dalej z rolą Komarnickiej w "Na dobre i na złe". Wiadomo, że...

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

 • Tuż przed świętami gwiazda serialu "Ranczo" urodziła upragnionego syna!

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Izabela Zwierzyńska urodziła!

  Zwierzyńskiej jest już na świecie. W sieci pojawiły się informacje, że aktorka urodziła syna. Gratulujemy! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

Zdjęcia na temat: urodziła syna
Wideo na temat: urodziła syna
 • Janet Jackson urodziła!

  Janet Jackson urodziła syna. To pierwszy potomek 50-letniej wokalistki. Chłopiec otrzymał imię Eissa. Ojcem dziecka jest Wissam Al Mana. Para pobrała się w 2012 roku i od dłuższego czasu starała się o powiększenie rodziny. (x-news/Cover Video)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Sąd w Hiszpanii uznał 42-latka za syna piosenkarza Julio Iglesiasa. Prawnicy muzyka zapowiadają odwołanie od wyroku

  podobieństwo fizyczne między Sanchezem a Iglesiasem". Wprawdzie Sanchez już w 1992 r. wygrał przed sądem w Walencji proces o uznanie go za syna słynnego piosenkarza, ale sąd drugiej instancji anulował to orzeczenie. Javier Sanchez twierdzi, że jego matka, Maria Edite, urodziła go w 1975 r. dokładnie dziewięć miesięcy po spotkaniu z Iglesiasem na imprezie. Prawnicy Iglesiasa zapowiedzieli, że

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: urodziła syna