• Informacje na temat:

  urodziny antka królikowskiego

Artykuły na temat: urodziny antka królikowskiego
 • Tak Antek Królikowski zakończył związek z Wieniawą?! To smutne!

  Od kilku tygodni w mediach nie cichną spekulacje na temat rozstania Antka Królikowskiego (29 l.) i Julii Wieniawy (20 l.). Choć ostatnio para zapewniała, że między nimi wszystko jest w jak najlepszym porządku, to ostatnie nagranie aktora budzi poważne podejrzenia.

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Antek Królikowski: Jestem silniejszy

  To było oczywiste, że zostanie aktorem. Antoni Królikowski (30 l.) widzom znany jest m.in. z roli Kuby z telewizyjnej sagi "Pensjonat nad rozlewiskiem" oraz z programu "To był rok!", w którym jest kapitanem. "Rewii" opowiada, jaki sobie zrobił prezent na 30. urodziny i dlaczego nawet pies za nim nie tęskni…

 • Antoni Królikowski: Czas na taniec!

  W poniedziałek, 17 lutego, w dniu 25. urodzin Antoniego Królikowskiego, producenci 14. edycji "Tańca z gwiazdami" ujawnili, że to właśnie on jest ostatnim uczestnikiem show. Na udział w tanecznym programie Polsatu namówiła go podobno ukochana.

 • Antek Królikowski z tajemniczą kobietą. Nie jest to Julia Wieniawa!

  O problemach w związku Antka Królikowskiego i Julki Wieniawy plotkowano od dawna. Czy rzeczywiście ich miłość została wystawiona na próbę? Trudno powiedzieć. Zwłaszcza, że nie tak dawno temu na(...) najlepszego Julia Wieniawa! To były dwa wspaniałe lata, dziękuję!" - napisał.  Jedni odczytują to jako dowód miłości, a inni widzą w filmiku... pożegnanie Królikowskiego z Wieniawą. Jak jest naprawdę, to...

 • Kryzys 40-latka w nowym serialu

  W minionym tygodniu ruszyły zdjęcia do nowego serial u TVN. "39 i pół" to zwariowana komedia obyczajowa o kryzysie wieku średniego w męskim wydaniu. Wiecznie niedojrzały postpunkowiec - Darek Jankowski, tuż przed swoimi czterdziestymi urodzinami uświadamia sobie, że w jego życiu panuje totalny bałagan.

 • Julia Wieniawa potwierdza rozstanie z Antonim Królikowskim. Wyjawia powody!

  ...chyba ostatnie akcenty ich gasnącej miłości.  Pod koniec ubiegłego roku Julka świętowała 20. urodziny, lecz podczas okazjonalnej imprezy zabrakło Antka. Królikowski nie zapomniał jednak o prezencie. Na(...)Od jakiegoś czasu do mediów docierały niepokojące sygnały o związku Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego. Można z nich było wywnioskować, że między tym dwojgiem coś zaczęło się psuć.  Pod koniec...

 • Oberwał, bo gwiazdorzył?!

  Tą wiadomością żyje cała Polska. 24-letni Alan Andersz, aktor znany z serialu "38 i pół", trafił w piątek, 17 lutego, do jednego z warszawskich szpitali po wylewie krwi do mózgu. Na miejscu lekarze przeprowadzili trepanację czaszki. To, jak silny jest doznany przez niego uraz, okaże się dopiero, kiedy aktor zostanie wybudzony ze śpiączki farmakologicznej.

 • Julia Wieniawa i Antek Królikowski jednak się rozstali?! To już pewne?

  Julia Wieniawa (19 l.) choć urodziny obchodzi 23 grudnia, to imprezę urodzinową wyprawiła kilka dni przed terminem. Jednak w tak ważnym dla niej dniu zabrakło jej ukochanego, Antka. Ostatnie miesiące ich związku nie należały do najbardziej udanych i wygląda na to, że celebryci już nie są ze sobą.

 • Marcelina Zawadzka i Antoni Królikowski: Co ich łączy?

  Znajomość Marceliny Zawadzkiej(28 l.l.) i Antoniego Królikowskiego (28 l.) trwa od kilku miesięcy. W ostatnim czasie stali się sobie dość bliscy... Co na to ukochana aktora?