• Informacje na temat:

  urodziny bydgoszczy

Artykuły na temat: urodziny bydgoszczy
 • Leonard Pietraszak kończy 80 lat!

  Leonard Pietraszak, czyli niezapomniany pułkownik Krzysztof Dowgird z „Czarnych chmur” i doktor Karol Stelmach z „Czterdziestolatka”, w niedzielę 6 listopada świętować będzie swe 80. urodziny.

 • 80. urodziny Leona Niemczyka

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Leon Niemczyk, obchodzi w poniedziałek, 15 grudnia, 80. rocznicę urodzin. Leon Niemczyk urodził się 15 grudnia 1923 roku w Warszawie. W czasie wojny brał udział w walkach ruchu oporu, uczestniczył w Powstaniu Warszawskim, był zesłany na roboty do Niemiec. Służył w 444. batalionie III Armii gen. Pattona.

 • Na Wspólnej

  Adam, po wizycie na komisariacie, załamany wraca do domu. Róża podsuwa mu myśl, że Weronika mogła pojechać do Bydgoszczy. Antosia nie może doczekać się...

 • TVP obchodzi 60. urodziny

  25 października 1952 r., w przeddzień wyborów do Sejmu, wyemitowany został pierwszy program Telewizji Polskiej. W czwartek mija 60 lat od tego wydarzenia. Prace nad uruchomieniem stacji telewizyjnej w Polsce rozpoczęły się jednak jeszcze przed II wojną światową.

 • Dziś kończy 36 lat

  Krystian Wieczorek obchodzi dziś 36. urodziny.

 • Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści występujący podczas Artpop Festival Złote Przeboje pożegnają zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała być główną gwiazdą imprezy.

 • Na Wspólnej

  Adam, po wizycie na komisariacie, załamany wraca do domu. Róża podsuwa mu myśl, że Weronika mogła pojechać do Bydgoszczy. Antosia nie może doczekać się...

 • Habakuk: Weterani chwalą młodych

  Pochodząca z Częstochowy reggae'owa grupa Habakuk może się pochwalić imponującym stażem na muzycznej scenie. W lutym 2006 roku zespół będzie obchodzić 16. urodziny. Wojciech "Broda" Turbiarz, wokalista i lider Habakuka, opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL, kogo chciałby wyróżnić z młodych ekip.

 • Krystyna Kołodziejczyk: Romans przekreślił jej małżeństwo

  ...obchodzi 80. urodziny. Miała szczęście, że zawodu uczyła się od najlepszych. Od Adolfa Dymszy czy Stefanii Górskiej. Ale podpatrywała u nich nie tylko sztukę aktorską. - Miałam wspólną garderobę ze Stefcią(...), w międzyczasie zdając eksternistycznie egzamin aktorski w Łodzi. Po nim znów mieszkała i grała w Koszalinie, aż wreszcie trafiła na kilkanaście lat do Bydgoszczy. Z tym miastem związał ją mąż - reżyser...

 • Koncerty Fisha coraz bliżej

  Fani Fisha, pochodzącego ze Szkocji wokalisty, byłego frontmana grupy Marillion, z niecierpliwością czekają na jego zbliżające się koncerty w Polsce. Niecierpliwość jest tym większa, że właśnie podczas tych występów będzie można nabyć najnowszą płytę Fisha, zatytułowaną "Fellini Days".