• Informacje na temat:

  urodziny dody 2012

Artykuły na temat: urodziny dody 2012
 • Oto przyrodnia siostra Dody!

  Stary domek na skraju Ciechanowa. Tu w bardzo skromnych warunkach z mamą i bratem mieszka Paulina Rabczewska, przyrodnia siostra sławnej Dody (28). Cała trójka od kilku lat wynajmuje tutaj kąt dla(...) w ciążę. Dwa lata po narodzinach Pauliny została sama - kontakt z ojcem Dody urwał się, rozpadło się małżeństwo. Do tego doszły kłopoty finansowe. Przez wiele lat kobieta zmagała się ze strachem...

 • Doda i Majdan: Rodzice chcą ich pojednania

  Od rozwodu Dody i Radka minęło 5 lat. Ich mamy nadal się jednak przyjaźnią i mają nadzieję, że dzieci znów się zejdą. To możliwe!

 • Majdan ujawnia prawdę o Dodzie

  W dniu, w którym Radosław Majdan obchodził urodziny i promował książkę, jego była żona, Doda, pobiła swego menedżera. Czy to przypadek?

 • Borys i Sławek - Diamentowa Para

  ...miłosnych i do piosenek jednej z jurorek - Dody. Ta ostatnia, w odróżnieniu od przebojowych, pełnych energii finalistów tym razem była wyraźnie przygaszona i nawet jej słynny chichot telewidzowie(...), Marcin Mroczek i matka Olgi Borys, która apelowała: "Nie wygraliśmy Euro 2012, niech chociaż Olga wygra" (aktorka pochodzi z Wrocławia), a także telefonicznie - Przemek Saleta, były uczestnik...

 • Farna walczy o dobre imię

  ...później wsiadłam w samochód i postanowiłam wrócić do domu. Nie czułam się pijana", kontynuuje, po czym wybucha płaczem. "Dziękuję Bogu, że przeżyłam. Od teraz 22 maja obchodzę urodziny", mówi na koniec(...) wybaczyli to potknięcie". Oby miał rację, bo teraz Ewa bardzo potrzebuje ich wsparcia. Justyna Kasprzak (13/2012)

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.