• Informacje na temat:

  urodziny frytki

Artykuły na temat: urodziny frytki
 • Urodziny "Mai" Frykowskiej

  Tak się bawi Frytka ! Celebrytka, lwica salonowa, uczestniczka programu "Big Brother", prowadząca programu "Lub Czasopisma", hucznie obchodziła swoje 33. urodziny w warszawskim klubie Nine. Z tej okazji nie omieszkała znaleźć sobie nowego zajęcia!

 • Zabrakło Majdana, Wajdy, Tuska...

  ...nudnym zgrupowaniu Polonii Warszawa" - czytamy. Na imprezie nie zabrakło bankietowych celebrytów: Frytki, Joanny Horodyńskiej, Tomasza Jacykowa, Michała Piroga. Pojawił się również niedawny wróg...

 • Justin Bieber: Najgorsze urodziny w życiu

  Justin Bieber w Londynie obchodził swoje 19. urodziny. Miała być wielka impreza, a skończyło się na frytkach w McDonaldzie.

 • "Tandetne urodziny Dody"

  "Ale wioska i kicz. Dodzia zebrała w jednym miejscu wszystkich jej włazityłków " - komentuje imprezę z okazji 25. urodzin Dody Sara May.

 • Jak było na urodzinach Dody?

  200 gości pojawiło się na imprezie urodzinowej Dody. Wokalistka świętowała w warszawskim klubie Opera.

 • Doda dziękuje za imprezę

  "Pragnę podziękować za świetną imprezkę, wspaniałe prezenty i cudowną atmosferę wszystkim moim gościom. Mam nadzieję, że bawiliście się wybornie" - pisze Doda po imprezie z okazji swoich 25. urodzin.

 • Bono skończył 50 lat!

  Dziś (10 maja) Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2, obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji prezentujemy kilka interesujących faktów z życia jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rockowej.

 • Brodka atrakcją Warszawy

  Wokalistka Monika Brodka ma fanów nie tylko w swojej ojczyźnie. Popularny amerykański serwis internetowy BuzzFeed.com autorkę przeboju "Varsovie" wymienił wśród... największych atrakcji stolicy Polski.

 • Belieberki, jesteście gotowe? Justin Bieber już dziś w Łodzi!

  W poniedziałek, 25 marca, odbędzie się pierwszy w Polsce koncert idola nastolatek, jednej z największych gwiazd światowego popu - Justina Biebera.

Wideo na temat: urodziny frytki
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • nieletni / pełnoletni

  Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu… Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.