• Informacje na temat:

  urodziny jarosława

Artykuły na temat: urodziny jarosława
 • Jarek Jakimowicz będzie świętował urodziny z byłą i obecną żoną!

  Jak się okazuje, była i obecna żona Jarosława Jakimowicza (49 l.) żyją ze sobą w całkowitej zgodzie.

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Jarosław Bieniuk cieszy się szczęściem przyjaciół! Wzięli ślub!

  Dla Jarosława Bieniuka (36 l.) te święta były bardzo wyjątkowe. Jego przyjaciele stanęli na ślubnym kobiercu!

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Dzisiaj Anna Przybylska obchodziłaby 36. urodziny!

  Dokładnie drugiego dnia świąt Anna Przybylska obchodziłaby 36. urodziny. Cały czas miała nadzieję, że los pozwoli jej dożyć do tego dnia. Kochała Boże Narodzenie i całą jego magię.

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

 • Jarosław Bieniuk: pierwsza taka decyzja po śmierci Ani Przybylskiej. Piłkarz podjął wyzwanie!

  ...razem i na pewno tak jest dużo łatwiej - mówi sportowiec. Siłą tej rodziny są też dobre wspomnienia, zwłaszcza te z okresu Bożego Narodzenia. 27 grudnia zawsze świętowano urodziny Ani, a potem był(...) są przyzwyczajone do takich wyjazdów i już nie mogą się doczekać - zdradza. A po powrocie na Jarosława Bieniuka czekają nowe obowiązki, bo właśnie podpisał kontrakt z TVN i pojawi się w roli trenera...

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Jarek Bieniuk świętuje urodziny najmłodszego syna! Na zdjęciu Ania Przybylska!

  ...także swoje urodziny.  Dumny tata z tej okazji zamieścił wzruszający kolaż ich rodzinnych zdjęć, na których nie mogło oczywiście zabraknąć zdjęć mamy. "Dzisiaj pierwszy dzień wiosny, ale przede...

 • Ostatni film Stanisława Mikulskiego

  Stanisław Mikulski zagrał w ponad 60 produkcjach filmowych i telewizyjnych, zdobywając ogromną popularność wśród widzów w Polsce i za granicą. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, jest poświęcony mu cykl filmów dokumentalnych "Ikony srebrnego ekranu".

Dyskusje na temat: urodziny jarosława