• Informacje na temat:

  urodziny justina

Artykuły na temat: urodziny justina
 • Selena Gomez spędzi urodziny z Justinem Bieberem!

  Piosenkarka niedawno położyła kres wszelkim spekulacjom i  wyjaśniła swoją relację z byłym chłopakiem. Media sugerowały bowiem, że para zeszła się ze sobą po raz kolejny. Selena Gomez jasno dała do zrozumienia, że są tylko przyjaciółmi i nie zamierzają zrywać ze sobą kontaktu. Zagraniczne media donoszą, że najprawdopodobniej będą wspólnie świętować urodziny piosenkarki, które przypadają na...

 • Zobacz, jak Justin Bieber świętował 21. urodziny!

  W niedzielę, 1 marca, na prywatnej wyspie na Karaibach, odbyła się impreza urodzinowa Justina Biebera.

 • Nie taki jak Justin

  Dzieciństwo na odwyku Cory Monteith nie przebył drogi typowej dla wielu nastoletnich gwiazd w stylu Justina Timberlake’a czy Ryana Gosslinga. Nigdy nie występował w „Klubie Myszki Miki”, konkursach(...) (a trzeba przyznać, że trochę tych potknięć było). W wieku 13 lat rozpoczął eksperymenty z alkoholem i marihuaną, które skończyły się prezentem na 19. urodziny w postaci odwyku. Po drodze zaliczył 16

 • Justin Bieber u Ellen DeGeneres: Robiłem rzeczy, które nie były najlepsze

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber konsekwentnie reperuje swój wizerunek, starając się przekonać wszystkich, że jest teraz "grzecznym chłopcem".

 • Tak Aleksandra Kwaśniewska świętowała urodziny! Uroczo!

  Aleksandra Kwaśniewska 16 lutego skończyła 37 lat. Ola nigdy nie ukrywała, że lubi się bawić i tak było również i tym razem!

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Justin Timberlake i jego wzruszające wyznanie miłości! Jessica Biel ma szczęście!

  Jessica Biel 3 marca obchodziła swoje 34. urodziny. Z tej okazji Justin Timberlake (35 l.) postanowił złożyć jej wzruszające życzenia na Instagramie!

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Jennifer Aniston zaprosiła Brada Pitta na swoje urodziny!

  Czyżby pogłoski o zejściu się Jennifer Aniston (49 l.) i Brada Pitta (55 l.) były jednak prawdziwe?

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

Zdjęcia na temat: urodziny justina
Wideo na temat: urodziny justina
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...