• Informacje na temat:

  urodziny królikowskiego

Artykuły na temat: urodziny królikowskiego
 • "Diagnoza": Antoni Królikowski świętuje 30. urodziny

  ...warto" oraz w "Czarnym mercedesie" - nowym obrazie Janusza Majewskiego. W niedzielę 17 lutego na urodzinowym torcie Antoniego Królikowskiego zapłonie 30 świeczek. Okrągłe urodziny aktor świętować(...) Ostrowskiej-Królikowskiej, czyli Grażynki z "Klanu", i Pawła Królikowskiego, czyli Kusego z "Rancza" - zrozumiał dopiero, gdy był nastolatkiem. Zanim ukończył liceum, miał już na swoim koncie role w serialach...

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Julia Wieniawa potwierdza rozstanie z Antonim Królikowskim. Wyjawia powody!

  Od jakiegoś czasu do mediów docierały niepokojące sygnały o związku Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego. Można z nich było wywnioskować, że między tym dwojgiem coś zaczęło się psuć.  Pod koniec(...) chyba ostatnie akcenty ich gasnącej miłości.  Pod koniec ubiegłego roku Julka świętowała 20. urodziny, lecz podczas okazjonalnej imprezy zabrakło Antka. Królikowski nie zapomniał jednak o prezencie. Na...

 • Antoni Królikowski: Czas na taniec!

  W poniedziałek, 17 lutego, w dniu 25. urodzin Antoniego Królikowskiego, producenci 14. edycji "Tańca z gwiazdami" ujawnili, że to właśnie on jest ostatnim uczestnikiem show. Na udział w tanecznym programie Polsatu namówiła go podobno ukochana.

 • Tak Antek Królikowski zakończył związek z Wieniawą?! To smutne!

  Od kilku tygodni w mediach nie cichną spekulacje na temat rozstania Antka Królikowskiego (29 l.) i Julii Wieniawy (20 l.). Choć ostatnio para zapewniała, że między nimi wszystko jest w jak najlepszym porządku, to ostatnie nagranie aktora budzi poważne podejrzenia.

 • Z "Rancza"... pod Giewont

  Kusy z popularnego serialu "Ranczo", czyli Paweł Królikowski, już wkrótce zagości na dłużej w Zakopanem. Aktor gra bowiem jedną z nowych postaci w drugim sezonie "Szpilek na Giewoncie".

 • "Druga szansa": Rafał Królikowski świętuje 50. urodziny

  Rafał Królikowski, znany m.in. z filmów "Superprodukcja" czy "Lejdis", 27 grudnia świętuje jubileusz 50. urodzin. Ostatnio aktora można oglądać w serialu "Druga szansa", w którym występuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Seweryn Krajewski: Geniusz i domator

  Seweryn Krajewski we wtorek, 3 stycznia, skończył 65 lat. Unikający rozgłosu muzyk jest jednym z najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej i nie bez przyczyny nazywa się go rodzimym Paulem McCartneyem.

 • Marcelina Zawadzka i Antoni Królikowski: Co ich łączy?

  Znajomość Marceliny Zawadzkiej(28 l.l.) i Antoniego Królikowskiego (28 l.) trwa od kilku miesięcy. W ostatnim czasie stali się sobie dość bliscy... Co na to ukochana aktora?

 • Krzysztof Klenczon: Zbuntowany anioł

  Polskim odpowiednikiem Johna Lennona nazywany był Krzysztof Klenczon, wraz z Sewerynem Krajewskim współtwórca ogromnego sukcesu Czerwonych Gitar. Co ciekawe, obaj muzycy obchodzili urodziny w odstępie niespełna dwóch tygodni. 14 stycznia przypada 70. rocznica przyjścia na świat nieżyjącego od 1981 roku Klenczona.

Zdjęcia na temat: urodziny królikowskiego
Wideo na temat: urodziny królikowskiego
 • Hel

  Hel

  Debiut Kingi Dębskiej to mocna i poruszająca historia psychiatry skrywającego przed najbliższymi mroczny sekret. W roli głównej występuje Paweł Królikowski, który po pokazie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zebrał za swoją kreację świetne recenzje. Królikowskiego wspierają: gwiazda czeskiego kina Anna Geislerova ("Szczęście", "Powrót idioty", "Piękność w opałach"), zrywający w "Helu" z wizerunkiem grzecznego chłopca Leszek Żurek ("Mała Moskwa", "Randka w ciemno") oraz Henryk...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

Dyskusje na temat: urodziny królikowskiego