• Informacje na temat:

  urodziny ksieznej

Artykuły na temat: urodziny ksieznej
 • Dramatyczne chwile na urodzinach księcia Louisa! Księżna Kate wyjawiła szokujące szczegóły!

  Książę Louis pod koniec kwietnia świętował swoje pierwsze urodziny.  Oczywiście wyprawiono z tej okazji huczne przyjęcie. Podczas imprezy omal nie doszło do tragedii!  Księżna Kate właśnie teraz postanowiła opowiedzieć o tym zdarzeniu. Czyżby irytowało ją, że media od tygodnia piszą tylko o dziecku Meghan? W końcu urodziny odbyły się 23 kwietnia.  Nie zmienia to faktu, że historia rzeczywiście...

 • Koncert dla księżnej Diany

  W związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci księżnej Diany, jej synowie William i Harry postanowili uczcić ją koncertem z udziałem licznych gwiazd.

 • Smutne urodziny księżnej Camilli! Jak tak można?

  Kilka dni temu Camilla obchodziła swoje 71. urodziny. Rodzina i bliscy oczywiście stanęli na wysokości zadania i sprawili, że poranek zaczął się bardzo miło. Niestety, z końcem dnia do jubilatki zaczęły docierać coraz bardziej nieprzyjemne informacje o burzy, jaka rozpętała się w social mediach.  Wyraźnie było to widać na oficjalnych kanałach rodziny królewskiej. Na Twitterze zaroiło się bowiem...

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • Dlaczego księżna Meghan staje za księżną Kate? Tajemnica rozwiązana

  Podczas przeglądania zdjęć z obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety, wiele osób mogło zwrócić uwagę na fakt, że nowa księżna - Meghan (36 l.) - jest jakby w cieniu księżnej Kate (36 l.) i innych członków rodziny. Ustawiła się w drugim rzędzie. Niektórym może się wydawać, że to przez hierarchię. A jaka jest prawda?

 • Robin Williams dla księcia Karola

  Hollywoodzki gwiazdor Robin Williams wróci na brytyjską scenę po 25 latach, aby zagrać w przedstawieniu z okazji 60. urodzin księcia Karola.

 • Księżna Kate popłakała się na urodzinach mamy! To był smutny widok!

  Księżna Kate nie była w stanie powstrzymać łez. A wszystko ponoć przez... Meghan Markle...

 • Rola życia Keiry Knightley

  Keira Knightley staje przed wielką szansą. Rola, którą jej właśnie oferują, ma szanse uciszyć wszystkie złośliwe plotki na jej temat.

 • Księżna Kate obchodzi 37. urodziny. Ale chyba nie tak je sobie wyobrażała...

  Księżna Kate 9 stycznia obchodzi 37. urodziny! Spędzi je w gronie najbliższych z mężem na czele? Niestety nie. W tym ważnym dla niej dniu nie będzie obok Williama (36 l.). Wezwały go książęce obowiązki... I to po raz kolejny. Żona zapewne to rozumie, ale i tak musi być jej przykro.

 • Pink atakuje księcia

  Pink napisała do brytyjskiego księcia Williama zjadliwy list, w którym potępiła go za oddawanie się myślistwu. Wcześniej syn księżnej Diany dał się poznać jako zagorzały fan amerykańskiej wokalistki - chciał nawet, aby zaśpiewała ona na jego 21. urodzinach, które obchodził w czerwcu 2003 roku.

Zdjęcia na temat: urodziny ksieznej
Wideo na temat: urodziny ksieznej
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...