• Informacje na temat:

  urodziny maćka musiała

Artykuły na temat: urodziny maćka musiała
 • Boska osiemnastka Maćka Musiała

  ...- To są naprawdę boskie urodziny - mówił wzruszony Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", dziękując producentce Dorocie Kośmickiej-Gacke i przyjaciołom z serialu za to, że pamiętali o jego osiemnastce.

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

 • Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał zbliżyli się do siebie. Nieważna różnica wieku!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) poznała Macieja Musiała (24 l.), gdy ten miał 15 lat. Była świadkiem jego młodzieńczego buntu. Pomogła mu w trudnych chwilach. Wiele ich łączy, mimo różnicy wieku. Dziś patrzy na niego z dumą i radością.

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Czy to ona skradła serce Maćka Musiała?

  ...znajdziecie fotorelację z środowej imprezy w Soho Factory oraz zdjęcia Maćka Musiała z dziewczyną, która być może skradła mu serce.(...)Fanki Macieja Musiała będą niepocieszone! Wszystko wskazuje na to, że serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl" ma sympatię - sympatyczną brunetkę, z którą bawił się w środę wieczorem na imprezie...

 • Urodziny Maćka Musiała

  Maciej Musiał to bez wątpienia jeden z najbardziej zapracowanych 18-latków w Polsce. Nawet w poniedziałek, 11 lutego, w dniu swoich osiemnastych urodzin, nie będzie miał zbyt wiele wolnego czasu, bo pracuje właśnie na planie nowego spektaklu "Matka brata mojego syna", który dla Teatru Telewizji reżyseruje Juliusz Machulski.

 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał kończy dziś 20 lat!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", przestaje dziś być... nastolatkiem. Mający na swym koncie prawie 30 ról aktor świętuje 11 lutego swe 20. urodziny!

 • Maciej Musiał i Agnieszka Więdłocha: Łączy ich coś poważnego?

  ...pamięci. Spotkanie dwójki aktorów, Agnieszki Więdłochy (28) i Macieja Musiała (19), ma z tą rocznicą sporo wspólnego. To był najpiękniejszy dzień w ich życiu Na lewym ramieniu aktora dostrzegamy(...) spędzają razem wolny czas (np.na rowerach). Wtedy Agnieszka Więdłocha tłumaczyła tę sytuację tym, że przygotowuje Maćka do egzaminów do Szkoły Teatralnej. Tyle tylko, że Maciej Musiał w ogóle do tych...

 • Agata Kornhauser-Duda drżała o córkę! Pomógł jej Maciej Musiał!

  ...znajomości z Kingą Dudą (24 l.).  "Jeszcze w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem Kingę na Facebooku. Zaczęliśmy do siebie pisać" - wyznał. Dziewczyna kojarzyła Maćka z "Rodzinki. pl", serialu, który(...) Maćka i Kingi ma szansę przerodzić się w coś więcej? Aktor, pytany, czy jest z kimś związany, odpowiada krótko:  "Szukam. Cały czas jestem wolny. Jestem wolnym strzelcem". Kinga na początku studiów...

 • Kinga Duda i Maciej Musiał: Nowe fakty ws. ich znajomości. To nie jest zwykła przyjaźń!

  Jak rozwija się znajomość Kingi Dudy (20 l.) i Maćka Musiała (20 l.)?

Wideo na temat: urodziny maćka musiała
 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.