• Informacje na temat:

  urodziny michaela jacksona

Artykuły na temat: urodziny michaela jacksona
 • Nie żyje ojciec Michaela Jacksona. ​Joe Jackson miał 89 lat

  W środę 27 czerwca, dwa dni po dziewiątej rocznicy śmierci Michaela Jacksona, zmarł Joe Jackson, ojciec króla popu. Muzyk przegrał walkę z rakiem. Miał 89 lat.

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • Koncert ku czci Michaela Jacksona

  Członkowie rodziny Michaela Jacksona i grupa największych międzynarodowych gwiazd planują zorganizowanie na początku września w Wiedniu koncertu poświęconego pamięci "Króla Popu", zmarłego 25 czerwca w Los Angeles.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • 10 milionów dla Jacksona

  Książę Azim chce hucznie uczcić swoje 25 urodziny i cała impreza będzie kosztowała go 14 milionów dolarów - i prawie dwie trzecie z tego przeznacza na wizytę zdziwaczałego Jacksona (48 l.). Źródło bliskie księciu mówi, że był on gotowy zapłacić każdą cenę za obecność Michaela na urodzinach, ponieważ jest on jego idolem "od zawsze". "Mimo że Michael nie będzie występował, fakt, że znajdzie się...

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Polscy fani Jacksona pomogą biednym dzieciom

  Na całym świecie fani Michaela Jacksona obchodzą w piątek 50. urodziny króla popu. Polscy sympatycy piosenkarza spotkają się w sobotę w Łodzi i zbiorą z tej okazji przybory szkolne, które przekazane zostaną dzieciom z najuboższych rodzin.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Michael Jackson w krakowskiej Alei Gwiazd

  W sobotę, 29 sierpnia, w dniu urodzin Michaela Jacksona zostanie odsłonięta jego gwiazda w Alei Gwiazd radia RMF FM i Miasta Kraków. Podczas uroczystości Natalia Kukulska wykona dwa utwory artysty.

 • Dzieci Michaela Jacksona pamiętały o urodzinach taty

  Troje dzieci Michaela Jacksona przybyło w miniony weekend do rodzinnego miasta Michaela Jacksona, by uczcić 53. rocznicę jego urodzin.