• Informacje na temat:

  urodziny najsłynniejszej

Artykuły na temat: urodziny najsłynniejszej
 • Robert Lewandowski wyprawił huczne urodziny!

  Najsłynniejszy polski piłkarz 21 sierpnia obchodził swoje 30. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji życzenia złożyli mu nie tylko najbliżsi, ale także fani. Również gwiazdy zaprzyjaźnione z Lewandowskim i jego żoną gratulowały mu poprzez media społecznościowe. Robert postanowił odwdzięczyć się przyjaciołom i zaprosił ich na swoją imprezę urodzinową, która odbyła się w sobotę, 25 sierpnia, w jednym...

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Kultowe seriale: 85. urodziny Stanisława Mikulskiego!

  Mimo wielu ról, które aktor zagrał w filmie i teatrze, postać kapitana Hansa Klossa zdominowała zawodowe życie Stanisława Mikulskiego. Reżyser Janusz Morgenstern szacował, że "Stawkę większą niż życie" obejrzało na świecie miliard ludzi.

 • Wojciech Jerzy Has: Wizjoner kina. Pamiętajmy o nim!

  "Wizjoner", "magik", "oryginał polskiego kina" - tak o nim pisano. Gdyby Wojciech Jerzy Has żył, miałby 90 lat. Uznawany za jednego z najwybitniejszych reżyserów kina światowego, ostatnie lata swojego życia spędził samotnie, zapomniany przez widzów, chorując w mieszkaniu na łódzkim blokowisku.

 • Victoria Beckham szykuje z okazji 40. urodzin coś wyjątkowego

  ...kilka dni kończy 40 lat! Okrągłą rocznicę należy uczcić w wyjątkowy sposób i tak też zamierza zrobić. Co ciekawego wymyśliła Victoria Beckham, by uczcić swoje 40. urodziny? Jak donoszą amerykańskie...

 • Urodziny Ireny Kwiatkowskiej

  Genialna aktorka. Ikona polskiego filmu. Nasza najsłynniejsza Kobieta Pracująca - Irena Kwiatkowska obchodzi w środę, 17 września, 96. urodziny.

 • "M jak miłość" Marcel Sabat szykuje się do ożenku! Wieczór kawalerski ma już za sobą...

  Marcel Sabat, który w najbliższą sobotę - 14 lipca - świętować będzie 30. urodziny, pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swego... wieczoru kawalerskiego. Imprezę podczas weekendowego wypadu na spływ kajakowy zorganizował jeden z najlepszych kumpli młodego aktora - Dawid Czupryński, czyli Bruno Krawczyk z "Na Wspólnej". - Dziękuję Panowie! Jesteście najlepsi! Było mega...

 • Dżem świętuje urodziny

  Słynna grupa Dżem w sobotę (3 października) w katowickim Spodku świętować będzie 30 urodziny. Wyjątkowy koncert będzie rejestrowany na potrzeby płyty DVD.

 • "M jak miłość": Lucjan Mostowiak pożegna się z życiem jesienią!

  Tego dnia zarówno twórcy niezmiennie najpopularniejszego od lat polskiego serialu "M jak miłość", jak i jego fani nie zapomną nigdy: 22 kwietnia 2017 roku zmarł Witold Pyrkosz, który od 2000 roku wcielał się w postać Lucjana, głowy rodu Mostowiaków. Choć niespełna pięć miesięcy wcześniej ceniony przez krytyków i uwielbiany przez widzów aktor świętował swoje 90. urodziny, produkcja nie...

 • 98. urodziny Ireny Kwiatkowskiej!

  Genialna aktorka. Ikona polskiego filmu. Nasza najsłynniejsza "Kobieta pracująca" - Irena Kwiatkowska obchodzi w piątek, 17 września, 98. urodziny.