• Informacje na temat:

  urodziny natalii kukulskiej

Artykuły na temat: urodziny natalii kukulskiej
 • Natalia Kukulska jest rozdarta!

  ...o piętrowy tort i kwiaty dla pani Halinki, mamy Anny Jantar, która w dniu koncertu galowego obchodziła 80-te urodziny! Na widowni siedział m.in. mały Jaś, syn Natalii, z dziadkiem Jarosławem - dodaje(...) niektóre z nich, zwłaszcza te dla Natalii. Bardzo przyjaźniłem się z Jarkiem - mówi w "Na Żywo" Aleksander Pałac, współtwórca imprezy.  Osobiście zaprosił na festiwal Natalię Kukulską. Jego marzeniem...

 • Nie będzie urodzin Ery

  Firma Era, operator telefonii komórkowej GSM, odwołała darmowy koncert, który miał odbyć się w sobotę, 15 września, na warszawskim Służewcu. Nie usłyszymy Lionela Richiego, Natalii Kukulskiej, Kayah, Lady Pank i De Mono - u podstaw tej trudnej decyzji leży, jak można się domyślić, akt z solidarności z zaatakowanym przez terrorystów narodem amerykańskim.

 • Impreza urodzinowa Natalii Kukulskiej (40 l.) musiała być bardzo udana!

 • Natalia Kukulska o Opolu: "Zbyt oczywiste"

  "Tyle słońca w całym mieście", "Im więcej ciebie tym mniej" czy "Nic nie może wiecznie trwać" zabrzmią w amfiteatrze opolskim w koncercie "Życia mała garść" dedykowanym Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. W koncercie 3 czerwca wykonanych zostanie 16 utworów.

 • Natalia Kukulska i Ola Kwaśniewska: obie wkrótce zostaną mamami?

  ...jej 40. urodziny. Zamiast wręczyć kosztowny prezent, nagrała z mężem piosenkę. Do przeboju Natalii Kukulskiej sprzed lat "Sexi flexi" dopisali nowe słowa, żartobliwie nawiązując do wieku wokalistki(...)Mimo iż jedna ma dużą rodzinę, a drugiej do macierzyństwa się nie spieszy, znalazły wspólny język. Przyjaźń Natalii Kukulskiej i Oli Kwaśniewskiej trwa od wielu lat i wygląda na jedną z trwalszych...

 • Opole: Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, jubileusz T.Love

  Koncert "Życia mała garść" poświęcony twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego będzie jedną z atrakcji trzeciego dnia tegorocznego 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a fani zespołu T.Love będą świętować jego 30-lecie. Festiwal odbędzie się od 1 do 3 czerwca.

 • Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska: Czy cud narodzin je pogodzi?

  Czy trzecia ciąża Natalii Kukulskiej (40 l.) zdoła ją przybliżyć do dawnej przyjaciółki, Doroty Szelągowskiej (36 l.), z którą od kilku lat nie utrzymuje kontaktu?

 • Lionel Richie na urodzinach Ery

  Na specjalnym koncercie urodzinowym Ery, operatora telefonii komórkowej GSM, z okazji 5-lecia jego działalności, wystąpi pięć gwiazd z Polski i świata. 15 września na warszawskim Służewcu całkiem za darmo usłyszeć będzie można Natalię Kukulską, Kayah, Lady Pank, De Mono i główną gwiazdę koncertu - Lionela Richiego.

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka podjęli decyzję. Czas na radykalne zmiany

  W życiu Natalii Kukulskiej (42 l.) i jej męża Michała Dąbrówki (46 l.) szykuje się spora rewolucja. Jak czytamy w „Rewii”, małżonkowie podjęli ważną decyzję – będą radykalne zmiany.

 • Dlaczego Halina Frąckowiak nie świętuje urodzin?

  "Serca gwiazd", "Anna już nie mieszka tu", "Papierowy księżyc", "Mały elf", "Tin Pan Alley", "Idę dalej", "Bądź gotowy dziś do drogi", "Brzegi łagodne" - to tytuły przebojów, za które polska publiczność pokochała Halinę Frąckowiak. We wtorek (10 kwietnia) piosenkarka obchodzi 65. urodziny.

Wideo na temat: urodziny natalii kukulskiej
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.