• Informacje na temat:

  urodziny pauliny

Artykuły na temat: urodziny pauliny
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Niezwykły prezent dla Pauliny

  Już niedługo Paulina Krupińska-Karpiel (31 l.) świętować będzie kolejne urodziny. Zazwyczaj z tej okazji zaprasza całą rodzinę i przyjaciół. Razem z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką organizują ognisko w swoim domu w Zakopanem. - Planują połączyć imprezę urodzinową z najkrótszą nocą w roku, która będzie 21 czerwca - zdradza tygodnikowi "Na żywo" przyjaciółka Pauliny. O oprawę muzyczną...

 • Stylowe podróże Pauliny Drażby

  "Stylowe podróże" - tak nazywa się nowy cykl Pauliny Drażby w "Pytaniu na śniadanie". Dziennikarka wyruszy tej jesieni w modową podróż, odwiedzając Rzym, Londyn i Paryż. "To wielkie szczęście, że w pracy mogę robić to, co kocham" - mówi gwiazda telewizyjnej Dwójki.

 • Podwójne urodziny!

  ...23 lutego był bardzo ważnym dniem dla dwóch gwiazd serialu "Klan" - Pauliny Holtz, czyli Agnieszki Lubicz, i Tomasza Stockingera, czyli doktora Pawła Lubicza, ojca Agnieszki Lubicz. Oboje obchodzili tego dnia urodziny!

 • Danuta Stenka: Kochana kobieta rozkwita

  Przyzwyczaiła się już, że w jej rodzinie to ona robi karierę, a mąż zajmuje się domem. Jednak ustalone role ostatnio się odwróciły!

 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Przed ważną decyzją!

  To już pewne. W życiu Sebastiana Karpiela-Bułecki (43 l.) i Pauliny Krupińskiej (31 l.) szykuje się wielka rewolucja...

 • Szczególnie wyróżniony

  Przy okazji jubileuszu pięciolecia istnienia TVP Sport Maciej Kurzajewski wspomina najpiękniejsze chwile. Czy czegoś żałuje? Kto jest jego wzorem i wsparciem w codziennej pracy?

 • Agata Młynarska nie zaprosiła ojca i siostry na ślub!

  Agata Młynarska (49 l.) wyszła w tajemnicy za mąż za swojego kolejnego partnera, Przemysława Schmidta (52 l.). Niestety, w tym dniu zabrakło najbliższych - zarówno ojca Wojciecha, jak i siostry Pauliny.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek nowego show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka, który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak. Para zyskała najmniej głosów i musiała opuścić program.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski kończy 50 lat!

  W niedzielę - 10 kwietnia - Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z "Ojca Mateusza", zdmuchnie 50 świeczek na urodzinowym torcie. Pięćdziesiąte urodziny świętować będzie w gronie najbliższych...

 • Ibisz: Jak wzmocnić ciało?

  Krzysztof Ibisz niebawem zadebiutuje jako pisarz poradnikiem "Jak dobrze wyglądać po 40". Pojawi się również w filmie " Wojna żeńsko-męska".

Wideo na temat: urodziny pauliny
 • "Pierwsza miłość": "Zasługujesz na kogoś lepszego"

  Norbert (Łukasz Konopka) kompletnie zapomina o urodzinach Pauliny (Julia Pogrebińska). Na jego nieszczęście sytuację wykorzystuje Walery… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...