• Informacje na temat:

  urodziny playboya

Artykuły na temat: urodziny playboya
 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson obchodzi 48. urodziny!

  Pamela Anderson, choć na swoim koncie nie ma zbyt wielu ról filmowych, na stałe zapisała się w historii amerykańskiej telewizji. Odtwórczyni roli C.J. Parker w "Słonecznym patrolu" obchodzi dziś 48. urodziny.

 • "Wspaniałe stulecie": Postawiła na swoim

  Jako Hürrem z serialu "Wspaniałe stulecie" Meryem Uzerli po mistrzowsku opanowała sztukę życia wśród wrogów. Prywatnie też jest silną kobietą.

 • Ukształtował ją jako artystę, zatrudnił do swojego Teatru Buffo, gdy miała zaledwie siedemnaście lat, i żelazną ręką pokierował jej karierą, a teraz żona tak mu się odpłaciła? Od kilku dni wiadomo już, że Natasza Urbańska będzie gwiazdą wrześniowego numeru "Playboya". Tygodnik "Twoje Imperium" postanowił zapytać Janusza Józefowicza, co myśli o rozbieranej sesji żony. Ten nie krył irytacji...

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Sposób na playboya

  .... Ich drogi rozeszły się na wiele lat. Borys korzystał z życia, rozwijał karierę, zdążył zostać ojcem i dorobić się etykietki playboya i imprezowicza. O jego podbojach i romansach rozpisywała się prasa(...) i szalał jak za starych, kawalerskich czasów. Środka musiała ponoć zagrozić, że jeśli się nie uspokoi, to ze ślubu nici. Wieczne dziecko dorasta Być może jednak nadciągające 33. urodziny sprawiły...

 • Kate Moss nago w "Playboyu"

  Kate Moss postanowiła przyłączyć się do obchodów 60. urodzin "Playboya". W jubileuszowym numerze pisma brytyjską modelkę zobaczymy topless.

 • Justyna Żyła tłumaczy, dlaczego się rozebrała! Wyciekła też kwota jej honorarium! Szok?

  Justyna Żyła postanowiła utrzeć nosa Piotrkowi i zgodziła się na rozbieraną sesję dla "Playboya"? Kobieta zapewnia, że nie zrobiła tego na złość ojcu jej dzieci...

 • Urodziny Wojciecha Mecwaldowskiego

  Wojciech Mecwaldowski kończy w czwartek, 5 kwietnia, 32 lata. Jego kariera nabiera rozpędu - niebawem do kin wejdzie kilka filmów z udziałem tego artysty.

 • Playboy żałuje, że się nie ożenił

  Hugh Grant , który ma na swoim koncie związki z wieloma sławnymi i pięknymi kobietami, w tym Elizabeth Hurley, wini siebie za to, że w wieku 49 lat jest nadal kawalerem. Jak przyznał Grant, miał wiele okazji ku temu, by stanąć na ślubnym kobiercu.

 • Marcin Świetlicki: 50. urodziny wokalisty Świetlików

  Pół wieku temu urodził się Marcin Świetlicki, poeta, wokalista Świetlików, autor kryminałów, niestrudzony buntownik i kontestator rzeczywistości. W tym roku ukazał się tom "Wiersze" zbierający niemal całą twórczość Świetlickiego.

Zdjęcia na temat: urodziny playboya
Dyskusje na temat: urodziny playboya