• Informacje na temat:

  urodziny prezydenta komorowskiego

Artykuły na temat: urodziny prezydenta komorowskiego
 • ​Serialowcy uczcili 50. urodziny radiowej Trójki

  ...premier w Teatrze Syrena. Zobaczcie sami, kto świętował 50. urodziny Trójki.

 • Danuta Szaflarska zostanie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski

  W środę aktorka filmowa i teatralna Danuta Szaflarska zostanie odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Odrodzenia Polski - poinformowała prezydencka kancelaria. W lutym Szaflarska świętowała 100. urodziny.

 • Pomponik w pigułce!

  ...brat Agaty Dudy, Jakub Kornhauser. Szwagier prezydenta nie ma najlepszego zdania o rządach PiS i samym Andrzeju. "Jestem rozczarowany jego prezydenturą. Uważałem, że to jest samodzielny...

 • Sting z polską orkiestrą przed prezydentem

  Dziś (17 grudnia) Polskie Radio świętuje swoje 85. urodziny. Gwiazdą wieczoru podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie będzie Sting.

 • Agata i Andrzej Dudowie starają się odbudować swoją relację

  Solarz sprowokowała Prezydenta do szelmowskiego komentarza obietnicą zamieszczenia swojego zdjęcia w negliżu.  Pierwsza Dama nie zareagowała, jednak między małżonkami zapanował chłód.  - Przytulenie(...), zawoziliśmy go do Starego Sącza do domu dziadków, raz nawet na trzy miesiące. I byliśmy w tym czasie w Krakowie z Jasiem tylko we dwoje - zdradza w książce "Rodzice Prezydenta" Janina Milewska-Duda...

 • "Trela to zjawisko"

  "W moim przekonaniu jest to człowiek dotknięty palcem bożym, nieświadomy wartości swego talentu" - tak o Jerzym Treli mówił przed laty nieżyjący już aktor Jerzy Bińczycki. Trela, który z Krakowem związał większość swojego życia, obchodzi w środę, 14 marca, swoje 70. urodziny i jednocześnie 50-lecie pracy artystycznej.

 • Sputnik: Zbliżenie Polaków i Rosjan

  To "symbol owocnej współpracy kulturalnej pomiędzy naszymi krajami" - tak prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew nazwał organizowany przez Polaków w Warszawie Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Czwarta edycja tej imprezy rozpoczęła się w czwartek.

 • Reżyser "Popiełuszki" o polskim jezuicie

  Filmowy dokument o kard. Adamie Kozłowieckim (1911 - 2007) - polskim jezuicie, który 61 lat posługiwał w Zambii - zrealizuje na przypadającą w przyszłym roku 100. rocznicę urodzin misjonarza Rafał Wieczyński - zapowiada fundacja im. kardynała "Serce bez granic".

 • To wspaniała inicjatywa służąca zbliżeniu między narodami polskim i rosyjskim - powiedział w czwartek w Warszawie specjalny doradca prezydenta Rosji Jurij Łaptiew na konferencji prasowej poprzedzającej inaugurację 4. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską".

 • Jerzy Hoffman ze Złotym Hipolitem

  Jerzy Hoffman odebrał w sobotę, 26 października, w Poznaniu statuetkę Złotego Hipolita, honorowe wyróżnienie przyznawane przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego za działalność i osiągnięcia w pracy organicznej. Reżyser jest laureatem ubiegłorocznej edycji nagrody.