• Informacje na temat:

  urodziny putina

Artykuły na temat: urodziny putina
 • Królowa Elżbieta II nadużywa alkoholu?

  Aleksiej Puszkow, rosyjski senator i przyjaciel prezydenta Władimira Putina, postanowił popsuć brytyjskiej królowej Elżbiecie II 92. urodziny (wypadają 21 kwietnia), stwierdzając publicznie, że ma ona problem z alkoholem...

 • Natasza Urbańska rezygnuje z kariery w Rosji!

  Niedawno Natasza obchodziła 37. urodziny. Spędziła je z najbliższymi na wakacjach w ciepłych krajach.  Zapewne nabierała sił przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi, choć o nich na razie cisza(...) w Rosji. Ponoć po występie w Petersburgu aktorka otrzymała owacje na stojąco. Zapraszano ją na kolejne występy. Ale... odmówiła! Wszystko podobno z powodu Putina i jego ataków na Ukrainę! "Natasza woli...

 • Putin świętuje urodziny kina

  Premier Rosji Władimir Władimirowicz Putin świętował swoje 56. urodziny wraz z - obchodzącym w tym roku 100. rocznicę powstania - rosyjskim kinem.

 • Putin udzielił wywiadu Naomi Campbell

  Premier Rosji Władimir Putin udzielił znanej modelce Naomi Campbell wywiadu, w którym opowiedział o swoim stosunku do sportu, tygrysów i studentek, które podarowały mu erotyczny kalendarz. Wywiad ukazał się we wtorek w magazynie "GQ".

 • Depardieu nakręci film w Czeczenii?

  Gerard Depardieu, który na początku stycznia otrzymał rosyjskie obywatelstwo, poinformował, że chce nakręcić film w Czeczenii. Powiedział to po spotkaniu z rządzącym twardą ręką prezydentem tej niespokojnej, kaukaskiej republiki Ramzanem Kadyrowem.

Dyskusje na temat: urodziny putina