• Informacje na temat:

  urodziny szyca

Artykuły na temat: urodziny szyca
 • Zofia Ślotała trafiła do szpitala! Konieczna była operacja!

  Zosia Ślotała (28 l.) 16 czerwca obchodziła urodziny. Chciała spędzić je z najbliższymi, w tym z miesięcznym synkiem. Niestety zamiast świętować, była dziewczyna Borysa Szyca (38 l.) trafiła do szpitala.

 • Borys Szyc: Hamlet, oficer, kucharz

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, Borys Szyc, obchodzi we wtorek, 4 września, 34. urodziny. Artysta ma na swoim koncie już kilkadziesiąt ról filmowych, serialowych i teatralnych.

 • Zośka Ślotała (25 l.), znana jako była partnerka Borysa Szyca, spędzi święta na obczyźnie. Wyjeżdża tam razem z obecnym partnerem i córką, dla której będzie to pierwszy pobyt w ciepłych krajach.

 • Roma Gąsiorowska: Aktorka, projektantka, matka

  Młoda gwiazda polskiego kina, Roma Gąsiorowska, obchodzi we wtorek 32. urodziny. W tym roku aktorka ma także inny powód do świętowania, bowiem mija dokładnie 10 lat od jej pierwszej filmowej roli.

 • Haidarem (jego brat Kamil związany jest z byłą partnerką Borysa Szyca Zofią Ślotałą). Związek piosenkarki i biznesmena syryjskiego pochodzenia rozpoczął się jesienią 2014 roku. Dorota była wówczas(...) z Marcinem będą świętować wspólne 32. urodziny. Doda też nie ukrywa, że marzy o założeniu rodziny. Czyżby więc Marcin znalazł kobietę swojego życia?

 • Szyc się ożeni?

  Za kilka tygodni Borys Szyc wejdzie w wiek chrystusowy. Może dlatego stara się spoważnieć i zmienić swoje życie. Na przykład się ożenić...

 • Wychwalany pod niebiosa przez księdza? Jeszcze do niedawna nikt by w to nie uwierzył. Kościół to ostatnie miejsce, z którym można było łączyć Borysa Szyca (37 l.). Sam zapracował na taką opinię(...) z pociechami wybrali się na wycieczkę do Hiszpanii, gdzie świętowali 11. urodziny Soni, córki aktora. - Borys i Justyna uznali, że to dobra okazja, by ich dziewczynki się zbliżyły. Mają nadzieję, że w ten...

 • Serialowe gwiazdy w musicalu

  Antoni Pawlicki ("Komisarz Aleks", Joanna Kulig ("Na krawędzi") i Borys Szyc ("Przepis na życie") to zaledwie trzy spośród mnóstwa gwiazd, które zobaczymy w powstającym właśnie na zlecenie Teatru Telewizji musicalu "Pamiętnik pani Hanki".

 • "Przepis na życie": Borys Szyc powitał Nowy Rok... oświadczynami!

  ...w ostatnią noc 2018 roku, potwierdzając tym samym oficjalnie, że przestała być dziewczyną Borysa Szyca, a została jego narzeczoną. Miniony rok był dla Borysa Szyca bardzo udany. 4 września, w dniu...

 • Szyc woli Mazury od Las Vegas

  Podczas majówki Borys Szyc będzie mógł odpocząć od obowiązków teatralno-filmowych. Aktor wyjawił, że w czasie długiego weekendu będzie relaksować się na Mazurach. Jednak niewiele brakowało, a pierwsze dni maja spędziłby w Las Vegas.

Wideo na temat: urodziny szyca
 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

Dyskusje na temat: urodziny szyca