• Informacje na temat:

  urodziny teatru kamienica

Artykuły na temat: urodziny teatru kamienica
 • 3. urodziny Teatru Kamienica

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", była jednym z gości imprezy urodzinowej Teatru Kamienica. Scena prowadzona przez Emiliana Kamińskiego świętowała w weekend 3. rocznicę powstania!

 • Emilian Kamiński świętuje 5-lecie swojego teatru

  Teatr Kamienica, którym kieruje aktor Emilian Kamiński, obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji artysta postanowił zdradzić, jakie były początki teatru, który na stałe wpisał się już w życie kulturalne stolicy.

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński świętowali urodziny swojego teatru

  Teatr Kamienica hucznie świętował swoje 5. urodziny. Był tort, kwiaty, wspomnienia i życzenia. Zabytkowa brama teatru przy Alei Solidarności 93 otwarła się szeroko dla licznych gości i przyjaciół Justyny Sieńczyłło, czyli Bogny Jakubowskiej z "Klanu" i Emiliana Kamińskiego, czyli Wojciecha Marszałka z "M jak miłość", którzy od 5 lat są troskliwymi gospodarzami tego miejsca.

 • 60. urodziny Emiliana Kamińskiego

  Emilian Kamiński, aktor stołecznych teatrów na Woli, Narodowego i Ateneum, reżyser, szef prywatnego Teatru Kamienica w Warszawie, odtwórca wielu ról w filmach, m.in. w "Szaleństwach panny Ewy", kończy we wtorek, 10 lipca, 60 lat.

 • "Klan": Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 50. urodziny!

  ...swe 50. urodziny. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie kryje, że - choć bardzo lubi swój zawód - praca nigdy nie była dla niej najważniejsza. Zdarzało się jej, że nie przyjmowała propozycji zagrania(...) Lubicz z "Klanu" (Małgorzata Ostrowska-Królikowska wciela się w nią już 18 lat!) swe pierwsze kroki jako aktorka stawiała na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu. Przed kamerą zadebiutowała jako...

 • Justyna Sieńczyłło: Kobieta z Kamienicy

  Dziś już wie, że wszystko ma swój czas. Aktorka opowiedziała nam o swojej pracy, o synach i o tym jaki naprawdę jest jej mąż.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski świętuje 40. urodziny!

  Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", świętuje swe urodziny w pierwszy dzień lata . W tym roku 21 czerwca stuknie mu czterdziestka!

 • Żebrowski chce mieć swój teatr

  Michałowi Żebrowskiemu zamarzył się własny teatr. Na warszawskiej Pradze w poradzieckiej kamienicy przy Targowej aktor chce stworzyć Centrum Sztuki Teatralnej.

 • Zaciągnęli 4 mln kredytu!

  W marcu Teatr Kamienica Emiliana Kamińskiego (57 l.) obchodzi swoje pierwsze urodziny. Nieliczni wiedzą, jak wiele znany aktor zaryzykował otwierając własny biznes.

 • Emilian Kamiński: Człowiek z Kamienicy

  Jego specjalnością jest... realizowanie swoich marzeń. Nigdy się nie poddaje. Efekty dowodzą, że warto walczyć do samego końca.

Dyskusje na temat: urodziny teatru kamienica