• Informacje na temat:

  urodziny wałęsy

Artykuły na temat: urodziny wałęsy
 • Wąsy Wałęsy

  Robert Więckiewicz nie będzie kopią Lecha Wałęsy - zapowiadają twórcy filmu "Wałęsa". - Będzie grał Wałęsę! Jego wąsy zostały zrobione jak każde inne: to włosy natkane na tiulu. W roli Danuty - Agnieszka Grochowska.

 • Dzieci olały Lecha Wałęsę

  Czworo z ośmiorga dzieci nie pojawiło się na ważnym jubileuszu Lecha Wałęsy (70 l.). Dlaczego?

 • Lech Wałęsa: przykra prawda o jego małżeństwie z Danutą

  Tuż przed 74. urodzinami Lecha Wałęsy na rynku pojawiła się książka-wywiad z byłym prezydentem i legendarnym przywódcą "Solidarności". W książce Cezarego Łazarewicza i Andrzeja Bobera "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą" najwięcej emocji wzbudzają te fragmenty, które dotyczą rodziny, a w szczególności żony Danuty Wałęsy.   Pomimo 47 lat małżeństwa oraz wychowania ośmiorga dzieci, małżeństwo Wałęsów nie...

 • Andrzej Wajda świętuje 85. urodziny

  Jubileusz 85-lecia urodzin wybitnego polskiego reżysera świętowano w sobotę w warszawskim kinie Kultura. Tego wieczoru życzenia wybitnemu reżyserowi złożyli przedstawiciele środowiska filmowego oraz władz państwowych.

 • Schwarzenegger docenia Wałęsę

  "Wspaniały człowiek" - tak Arnold Schwarzenegger opisał Lecha Wałęsę. Zdjęcie, na którym aktor ściska dłoń Wałęsy można zobaczyć na serwisie Twitter. Okazją do wymiany uścisków były huczne 80. urodziny byłego prezydenta ZSRR Michaiła Gorbaczowa.

 • Przewodnik rockowy. Piąty krzyżyk Yngwie Malmsteena

  Członek elitarnego klubu G3, gitarowy wirtuoz, który współpracował z największymi, a jednocześnie trudny współpracownik - przed wami Yngwie Malmsteen.

 • Piotr Szczepanik goni kormorany

  W drugiej połowie lat 60. Piotr Szczepanik rozkochał w sobie Polaków lirycznymi piosenkami "Żółte kalendarze", "Goniąc kormorany" czy "Kochać". W ostatnich latach zapraszany jest głównie z repertuarem patriotycznym.

 • Udany rok Agnieszki Grochowskiej

  To był naprawdę dobry rok dla Agnieszki Grochowskiej. Sukces "W ciemności", szeroko komentowana kreacja w "Bez wstydu", rola w "Wałęsie", a także narodziny jej pierwszego dziecka. Aktorka ma co świętować, tym bardziej, że jej urodziny przypadają w sylwestra.

 • Jubileusz Krystyny Jandy

  Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmie "Człowiek z marmuru" i Danuta Wałęsa w spektaklu "Danuta W." - we wtorek kończy 60 lat. Aktorka będzie świętować urodziny sztuką "Zmierzch długiego dnia" w teatrze Polonia.

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

Wideo na temat: urodziny wałęsy
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • nieletni / pełnoletni

  Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu… Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.

Dyskusje na temat: urodziny wałęsy
 • Re: Jarosław Jakimowicz świętuje 50. urodziny

  A po co , kasy ma dość dzięki sobie, i swojej zaradności. A totek i koszulka OTUŁA zarezerwowana jest dla Wałęsy,Jakimowicz nigdy nie ubrałby takiego badziewia nawet gdyby miałby na tym zarobić milion dolarów. bo to przecież straszny obciach.