• Informacje na temat:

  urodziny wnuka

Artykuły na temat: urodziny wnuka
 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska świętuje 46. urodziny

  Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Telewidzowie uwielbiają ją przede wszystkim za jej kreacje serialowe (niezapomniana Hanka Mostowiak w "M jak miłość", Natalia w "rodzince.pl", Monika w "Drugiej szansie", Okońska w "Prawie Agaty", Barska w "Nowej"), kinomani kochają za role w świetnych filmach ("Zróbmy sobie wnuka", "Killer", "Senność...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • ...rodzinnego domu. Nic by go tak nie uszczęśliwiło, jak pojednanie z córką. Ale czy to możliwe? "Na wieść o ciąży mąż się wzruszył, ale i zdenerwował, bo nie wie, czy zobaczy wnuka" – przyznaje sama Aldona...

 • 106-letni Manoel de Oliveira wprowadza do kin nowy film

  Najstarszy reżyser świata Manoel de Oliveira wprowadza na ekrany portugalskich kin swój najnowszy film - "Starca z Restelo" ("O Velho do Restelo"). Krótkometrażowy obraz będzie mieć premierę w Lizbonie i Porto w czwartek, czyli w dniu 106. urodzin artysty.

 • Kultowe seriale: 85. urodziny Stanisława Mikulskiego!

  ...i cieni życia emeryta. Cieszył się z dorastającego wnuka i działki na Mazurach. A tymczasem popularność "Stawki większej niż życie", dzięki telewizyjnym powtórkom i kasetom VHS, przeżywa swój renesans...

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Książę William dostał od królowej na urodziny helikopter!

  Królowa Elżbieta II (88 l.) nie żałowała pieniędzy na prezent dla wnuka. Książę William (32 l.) dostał od niej helikopter!

 • Wpadka magazynu "People": Uśmiercili Kirka Douglasa

  W niedzielę, 30 listopada, na internetowej stronie magazynu "People" pojawiła się informacja o śmierci Kirka Douglasa. Problem w tym, że mimo 97 lat na karku, hollywoodzki gwiazdor ma się świetnie, a upubliczniony przypadkiem materiał był tylko redakcyjnym gotowcem przygotowanym na wypadek zgonu Douglasa.

 • Jadwiga Barańska: Wnuki? Jeszcze za wcześnie!

  Na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni uznano ją najlepszą aktorką minionego 40-lecia, a produkcję "Noce i dnie" z jej udziałem za najlepszy film. To najwspanialszy prezent, jaki mogła sobie wymarzyć na osiemdziesiąte urodziny. Urodziła się w filmowym mieście - Łodzi. Jak wielu Polaków tego pokolenia nie miała łatwego dzieciństwa. By przeżyć, pomóc rodzinie, musiała szybko dorosnąć...

 • Manoel de Oliveira nie żyje

  W czwartek przed południem w Porto zmarł 106-letni Manoel de Oliveira, najstarszy reżyser świata. Pomimo sędziwego wieku Portugalczyk był nadal aktywny zawodowo.

Zdjęcia na temat: urodziny wnuka
Dyskusje na temat: urodziny wnuka