• Informacje na temat:

  urok każdy

Artykuły na temat: urok każdy
 • Anna Lewandowska o urokach macierzyństwa: "Znacie to? Dzisiaj rano..."

  Jeśli ktoś zastanawia się, czy Anna Lewandowska (29 l.) ma cały sztab niań, który pomaga jej w opiece nad córką, to najnowszy wpis trenerki rozwieje wszelkie wątpliwości. Żona piłkarza napisała o urokach macierzyństwa.

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Magda Waligórska o "urokach" macierzyństwa: Przez ponad rok przespałam może pięć nocy

  Magdalena Waligórska (37 l.) dała się poznać widzom jako atrakcyjna barmanka z serialu "Ranczo". Dwa lata temu aktorka wyszła za mąż za Mateusza Lisieckiego (31 l.), także aktora, a rok temu urodziła syna Piotra. "Rewii" opowiada o urokach macierzyństwa i zdradza, kto zajmuje się synkiem, kiedy ona jest na planie filmowym.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Agnieszka Dygant: U mnie każdy rok zaczyna się tak samo!

  ...umiejętności. Docenia jednak uroki zawodu, który wybrała. "Już to pokochałam, mam tak od 20 lat, więc każdy styczeń jest taki sam. Nie jestem nigdzie na etacie, w żadnym teatrze, ani też nie mam żadnej stałej umowy, więc u mnie każdy rok zaczyna się tak samo. Po prostu nie mam nic, to jest bardzo fajny stan, bo wtedy może się wszystko zdarzyć. Mogę na przykład jechać na wakacje" – mówi. Agnieszka Dygant...

 • Piotr Pręgowski politykiem

  Uwielbiany przez widzów za rolę Pietrka w serialu "Ranczo", Piotr Pręgowski najlepiej czuje się na Kujawach, w swojej wiejskiej chacie. Podziwia uroki natury i pielęgnuje ogródek. Rozpoczął też działalność polityczną!

 • Paulina Krupińska (29 l.) cieszy się urokami macierzyństwa i celebruje każdą wolną chwilę spędzoną ze swoimi pociechami. Ostatnio pochwaliła się też nowym zdjęciem ze swoim synkiem!

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Gwiazdy cieszą się latem. Pokazały za dużo?

  ...​Lato w pełni, a wakacyjny nastrój udziela się każdemu. Gwiazdy również chętnie korzystają z uroków dobrej pogody. Część celebrytów wyjeżdża nacieszyć się słońcem, inni pracują. Niezależnie od tego, gdzie akurat spędzają wakacje, to chętnie odsłaniają trochę więcej ciała.

 • "Pingwiny z Madagaskaru" : Zimowy zawrót głowy

  Skipper, Kowalski, Szeregowy i Rico wyruszają na misję - trochę mimochodem, bo wszystkiemu winień ich nieposkromiony apetyt na serowe chrupki. Akcja toczy się jak domino - wystarczy przewrócić jeden klocek i machiny zniszczenia nie można już powstrzymać. No chyba, że ma się w sobie pingwini urok, któremu nie sposób się oprzeć.

Zdjęcia na temat: urok każdy
Wideo na temat: urok każdy
 • "Mentalista", sezon 5. - oficjalny zwiastun DVD

  , niekonwencjonalne metody pracy Jane’a zaczynają budzić sprzeciw wśród jego najbardziej lojalnych współpracowników. Czy umiejętności Jane’a i jego urok przybliżą go do odkrycia prawdy ? Jak daleko jest za daleko

Dyskusje na temat: urok każdy
 • Re: "Na dobre i na złe": Kolejna katastrofa!

  Każdy widzi to na co mu wzrok pozwala! Ja widzę błysk w oku i niebywały urok osobisty....

 • Re: Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Każdy człowiek ma prawo młody i piękny ale niestety show biznes uważa,ze jak ktoś istnieje w nim 30lat to już wrak człowieka,ludzie się starzeją,taki jest urok życia.

 • Re: "M jak miłość": Witold Pyrkosz odchodzi z serialu?

  Każdy wiek ma swój urok. Młodzi są piękni fizycznie a dojrzali wewnętrznie. Mam wrażenie, że zazwyczaj zmysł wzroku zwycięża u młodych. Tak naprawdę doświadczenie i dojrzałość jest kwintesencją piękna.

 • Re: "Policjanci z Miami": Skandalista Don Johnson

  dla nich to normalka tam każdy każdą używa na wiele sposobów, a one chętnie dają na lewo i prawo - taki urok Hollywood

 • Re: "Świat według Kiepskich": Między nami jest chemia

  Oglądam, lubię, podziwiam grę wszystkich aktorów. Podziwiam autorów, reżyserów etc. Oczywiście tak masowa produkcja ma również słabsze chwile, a i tak uważam że 70% to bardzo dobre powiastki, coś w rodzaju filozofii ludowej. Humor wielopiętrowy i często jego ukryty urok nie każdy potrafi ocenić. No ale cóż z wykształcenia jestem etnografem i potrafię docenić ten serial w odróżnieniu od większości

 • Krakersy na wigilię

  Sympatia dla p. Teresy rozpoczęła się od filmu ' Rzeczpospolita ......." urok, wyczucie atmosfery pierwszych dni wolności, to było to !. Jako "gaździna" z Grabiny jest osobą, którą każdy chciał by mieć za nestorkę w swoim klanie. Ciepło, takt, zdecydowanie- walory tak wszystkim potrzebne w naszych rodzinnych ojczyznach. BRAWO.

 • Re: Majka jest nieobliczalna

  Jednym się podoba innym nie . Ci bardziej sfrustrowani którym brakuje co nieco , mogą się po wyżywać na innych bo ich akurat nikt nie widzi . Majka ma swój urok , a czy będzie wielką gwiazdą to czas pokarze . Można Ją nazwać aktoreczką , bo przecież każdy od czegoś zaczynał , a tu główna rola i masa ludzi w niej zakochana . Na czymś trzeba budować swoją przyszłość , a wielbicieli na pewno nie

 • Re: Nadbużańskie "Nad Niemnem"

  jedyna w klasie przeczytałam książke i do dzisiaj do niej wracam. Nad Niemnem ma urok i każdy kto pielęgnuje w sobie cień romantyzmu, to rozumie :) pozdrawiam "bratnią duszę" :))))

 • Re: Na dobre i na złe

  każdy ma swoje zdanie, na każdy odcinek. ja szczerze mówiąc polubiłam postać Gawryło i jak dla mnie to on mogłby być z Zosia. nigdy niewiadomo czy Kuba nie ma tam w Australii innej . a Zosia(...) straci urok nowości, to ogląda się za kolejną. Małżeństwo Burskich, mimo kryzysów, przetrwało tyle ciężkich chwil... Miejsce żony jest przy mężu. Kiedyś Kuba z powodu niechęci Zosi zrezygnował

 • Re: Skończenie pozytywny bohater

  Kompletnie nie widzę podobieństwa do M.Dobrzańskiego, a i chochlik o którym mówi Filip jest dla mnie już nie widoczny.Marek miał wokół siebie aurę,nawet jak rozmawiał ze sprzątaczką czuć było jakąś energię,Kiedy były zbliżenia chciało się patrzeć,nawet ten ślad po ospie nad prawym okiem miał swój urok. Artur jest toporny,każdy jego ruch jakiś kanciasty, spojrzenie jest nieobecne,jakby był