• Informacje na temat:

  urok lokalnej

Artykuły na temat: urok lokalnej
 • Dobre i złe wiadomości

  Do Majaków przyjeżdża Jagna z Antkiem, synkiem kobiety, którą poznała w Centrum Onkologii. Chłopiec poznaje uroki Podlasia i lokalną społeczność. Zaprzyjaźnia...

 • Tam gdzie wódka ma czarny kolor! Najlepsze thrillery Skandynawii

  24 kwietnia na ekrany kin powrócą detektywi z Departamentu Q., którzy w thrillerze "Zabójcy bażantów" spróbują rozwikłać kolejną makabryczną zbrodnię sprzed lat. Przy okazji premiery duńskiego hitu wszech czasów zapomnijmy na chwilę o Bergmanie, Larsa von Triera zamieńmy na Larsa Ulricha i odkryjmy tajemnice rozrywkowego, pachnącego popcornem kina Skandynawii, które nie od dziś sensacją, thrillerem i horrorem stoi!

 • "Wakacyjne imprezy" z gwiazdą "Mody na sukces"

  ..."Wakacyjne imprezy" to nowy program stacji E! Entertainment. Prowadząca, Jacqueline M. Wood, odkryje wszystkie uroki najpiękniejszych miejsc na świecie, weźmie udział w najbardziej spektakularnych imprezach, pozna wspaniałych ludzi oraz pokaże, gdzie warto wybrać się na następne wakacje.

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • "M jak miłość": Nowe twarze - nowe początki!

  ...m.in. wykonując świetne parodie w programie "Szymon Majewski Show"). Lekarka postanowi zostać na stałe nie tylko w kraju, ale też w Grabinie - i zdobędzie pracę w lokalnej przychodni. A Mostowiacy od razu przyjmą ją do rodziny... W premierowych odcinkach w Lipnicy zamieszka też nowy przystojniak: aspirant Robert Wroński (w tej roli Filip Gurłacz). Odważny i pełen uroku - młody policjant...

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

 • "M jak miłość": Ala i Paweł pierwszą rocznicę ślubu spędzą w Wenecji!

  ..., których jedną z pereł jest właśnie Wenecja - urokliwa wieś leżąca na przesmyku między trzema jeziorami. Młodzi małżonkowie dotrą tu kolejką wąskotorową ze stacji Żnin.  - Pomysł zaproszenia bohaterów(...) dofinansowanie w wysokośći 235 tys. zł i tym samym widzowie serialu poznają uroki czterech miejsc naszego powiatu: Żnina, Wenecji, Biskupina i Lubostronia. Tajemniczy list W scenariuszu "M jak miłość" Ala...

 • Benoit Jacquot: Kobiety zawsze tak się zachowują

  "Lubię romantyczne spotkania, które zaczynają się właśnie tak, od spojrzenia, które wyzwala iskrę między bohaterami" - mówi Benoit Jacquot, reżyser "3 serc". W filmie, który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Wenecji, występują Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni i Catherine Denevue. "To kobieca królewska obsada" - napisał dziennikarz magazynu "Variety".

 • "Na dobre i na złe": Kamilla Baar po raz drugi została żoną!

  ...i zjedli kolację złożoną m.in. z owoców morza i lokalnych słodkości. Niestety, choć bardzo chcieli spędzić w Lizbonie miesiąc miodowy, nie mogli zbyt długo cieszyć się z uroków Lizbony, bo obowiązki...

 • "Coś pięknego": Urok włoskiego kina

  "Coś pięknego" to opowieść o sile rodzinnych więzów i odnajdywaniu radości z życia, które choć potrafi być bolesne, nigdy nie przestaje być piękne. Komedia Paolo Virziego była włoskim kandydatem do Oscara.