• Informacje na temat:

  urok roberta

Artykuły na temat: urok roberta
 • Anna Lewandowska o urokach macierzyństwa: "Znacie to? Dzisiaj rano..."

  Jeśli ktoś zastanawia się, czy Anna Lewandowska (29 l.) ma cały sztab niań, który pomaga jej w opiece nad córką, to najnowszy wpis trenerki rozwieje wszelkie wątpliwości. Żona piłkarza napisała o urokach macierzyństwa.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Robert Chojnacki: Bóg cierpliwie na mnie czekał

  Robert Chojnacki (60 l.) korzystał z w uroków życia, które dają pieniądze i sława. Młodo został ojcem, ale porzucił rodzinę. Nawrócił się dzięki nowej ukochanej.

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • Robert Moskwa: Kulisy rozpadu małżeństwa znanego aktora

  ...tym metrykę. Ale przychodzi taki moment, kiedy od uroków wieku chłopięcego ważniejsze stają prawdziwie męskie wyzwania... *** Zobacz więcej materiałów:

 • Maika Monroe: 21-latka z Kalifornii

  Ma charyzmę Jamie Lee Curtis i dziewczęcy urok Gwen Stefani. Maika Monroe - 21-latka ze słonecznej Kalifornii - to jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat. Jej talent przetestowali już Sofia Coppola, Jason Reitman i Adam Wingard. Polska publiczność pozna go szerzej dzięki horrorowi "Coś za mną chodzi" (w kinach od 13 marca).

 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: W tak trudnej sytuacji jeszcze nie byli!

  ...zawodowej Roberta. Ponoć w Niemczech nie cieszy się najlepszą opinią.  Dziennikarze mieli niezły ubaw, gdy wyszło na jaw, że pracę licencjacką napisał o samym sobie. U nas nikogo to nie obruszyło, ale tam(...). Przypomniano zdjęcia z kaloryferem na brzuchu kilka tygodniu po porodzie. Wytknięto jej także, że przez ponad rok zasypywała internet zdjęciami szczęśliwej rodziny, zachwalając uroki macierzyństwa...

 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • .... Zupełnie inny pokazał się w "Tańcu z gwiazdami", czarując widzów i jurorów urokiem osobistym. - Sam się wzruszam, oglądając siebie podczas występów. Trudno być ponurakiem, jak się tańczy - śmieje się(...), że drzemie w nim taki talent. - Wiedziałam, że Robert świetnie śpiewa. Okazuje się, że jeszcze lepiej tańczy! - uśmiecha się Bieschke. Talent Roberta Wabicha jako pierwsi dostrzegli wykładowcy...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

Wideo na temat: urok roberta
 • "M jak miłość": To koniec małżeństwa Zduńskich?!

  przedstawić swoją kandydaturę na przyszłość, na lepsze życie, jako jedyną, słuszną, prawdziwą, możliwą i szczerą – mówi odtwórca roli Roberta – Tomasz Borkowski. Lubiński wysyła Kindze miłosne e-maile(...)), testerkę wierności, której zleca uwiedzenie Piotrka. Czy młody prawnik będzie potrafił oprzeć się urokowi i wdziękom zawodowej uwodzicielki? – Sprawy zaszły tak daleko i tak wszystko się pogmatwało, jest