• Informacje na temat:

  urok sprawia

Artykuły na temat: urok sprawia
 • "M jak miłość": Iza ulegnie urokowi Radka?

  Wygląda na to, że sobie radzi – powie Iza (Adriana Kalska), dyskretnie pokazując siedzącemu obok niej Marcinowi (Mikołaj Roznerski) Radka (Tomasz Włosek), rozmawiającego z klientami bistra.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • "M jak miłość": Chorobliwa zazdrość

  Artur (Robert Moskwa) będzie bliski zawału, gdy Maria pojedzie z Wernerem do Katowic. Tam bowiem prowadzi ich trop do syna Starskiego. Przez Agatę (Katarzyna Kwiatkowska) i Kisielową pomyśli, że Adam to kobieciarz i zapewne weźmie jego żonę na celownik. Zaniepokojony Rogowski zacznie atakować Marysię telefonami. Na szczęście ona będzie odporna na urok i komplementy prawnika. A gdy wróci do...

 • Benoit Jacquot: Kobiety zawsze tak się zachowują

  "Lubię romantyczne spotkania, które zaczynają się właśnie tak, od spojrzenia, które wyzwala iskrę między bohaterami" - mówi Benoit Jacquot, reżyser "3 serc". W filmie, który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Wenecji, występują Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni i Catherine Denevue. "To kobieca królewska obsada" - napisał dziennikarz magazynu "Variety".

 • Mikołaj Roznerski: dlaczego nie może stworzyć trwałego związku?

  Co sprawia, że Mikołaj Roznerski (34 l.) mający wielkie powodzenie u kobiet, ciągle nie potrafi ułożyć sobie życia? W „Twoim Imperium” czytamy, że problem może leżeć w przeszłości aktora…

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • Olga Bołądź zakochana w macierzyństwie! Opowiedziała o synku!

  Olga Bołądź (33 l.) została mamą w 2013 roku. Aktorka jest zakochana w swojej nowej roli i zachwyca się urokami macierzyństwa!

 • Znana aktorka zaczynała jako call girl

  Znakomity nowojorski reżyser Peter Bogdanovich wraca w wielkim stylu, porywając nas do świata marzeń o wielkiej sławie. Garść trafnych obserwacji, świeży dowcip i znakomici aktorzy!

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik lubi rywalizację

  Anna Guzik uwielbia sport. A odkąd poznała uroki tenisa, nie wyobraża sobie, by na dłużej rozstać się z rakietą.

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

Dyskusje na temat: urok sprawia
 • Re: Toksyczni rodzice

  Trzeci rodzaj toksycznych rodziców to obojętne zimnokrwiste stwory ktorym w zasadzie wisi czy ich dziecko jest szczęśliwe czy nie byle kłopotów nie sprawiało. Na zasadzie jesteś to jesteś ale nie(...) kto się nim zainteresuje wpadnie w złe towarzystwo i narobi g#noju aż policja do drzwi zastuka to wtedy zimnokrwiste stwory nagle ożyją ale tylko z tego powodu że on ona ma wszystko a kłopoty im sprawia

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  W roli Karola zdecydowanie Filip Bobek! Jego wyjątkowy urok osobisty sprawia, że ma szczególne predyspozycje do zagrania tej właśnie roli, a w połączeniu z Jego niewątpliwym talentem pozwoli na stworzenie wiarygodnej postaci czarującego amanta - Karola.