• Informacje na temat:

  urok starego

Artykuły na temat: urok starego
 • "Barwy szczęścia": Po burzy słońce

  Ma urok przedwojennego dżentelmena, elegancję i styl. Grzeszki popełnia tylko na ekranie. Na co dzień pracuje w Starym Teatrze. Telewidzowie znają go jako kochliwego Waldemara z „Barw szczęścia”.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Seksowny leśniczy

  Oj, będzie się działo! W "Życiu nad rozlewiskiem", kontynuacji seriali "Dom nad rozlewiskiem" i "Miłość nad rozlewiskiem", pojawi się nowy leśniczy, Krzysztof, którego urokowi ulegnie jedna z bohaterek. Tylko u nas - pierwsze gorące zdjęcia seksownego leśniczego!

 • "Bezwstydny Mortdecai" : Błazenada

  Brytyjski arystokrata z figlarnym wąsem handluje dziełami sztuki na czarnym rynku. Kiedy ginie znana konserwatorka, a wraz z nią tajemniczy obraz Goi, do Charliego Mordecaia (Johnny Depp) zgłasza się śledczy Martland (Ewan McGregor). Chce pomocy w zamian za dalsze przymykanie oka na jego nielegalną działalność.

 • Roman Kłosowski: Mogę powiedzieć, że życie miałem spełnione

  ...jest natomiast ta starość. Nie udała się Panu Bogu. Ale z drugiej strony - może dobrze, że jest w ogóle. Choć niedowidzę, mam problemy z chodzeniem, to myślę, że jak na starego człowieka jestem w dobrej formie. I ciągle ma pan ten urok, charyzmę. Nigdy nie narzekałem na powodzenie u kobiet, choć jak profesor Zelwerowicz przyjmował mnie do szkoły teatralnej, powiedział: "Głos dobry, ale nic poza...

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o Halloween

  ...i zapoznaj się z super nowościami! Królewska Przygoda w Teatrze Cieni czeka! Na rynku w mgnieniu oka roznosi się plotka... Na miłą księżniczkę w wieży czarów został rzucony zły urok. Jeśli znajdzie się(...)? Pędź ile tchu do teatru cieni, zbierz amulety ochronne, które zostały tam ukryte i przynieś je do starego dworku. Jeśli Ci się uda, możesz liczyć na cenne dobra! Ale to nie wszystko: kolejnym krokiem...

 • Festiwal starego kina w Kaliszu

  W Kaliszu w niedzielę, 20 października, zakończył się pierwszy festiwal starego kina "Kinematograf czyli Urok Starego Kina". Festiwal zorganizowano dla uczczenia 100. rocznicy wyświetlenia w Kaliszu pierwszego filmu niemego.

 • Robert Moskwa: Kulisy rozpadu małżeństwa znanego aktora

  ...z podziwem spoglądali na młodszą od niego 28 lat żonę. od pewnego czasu para ma problemy. Ponoć aktor wyprowadził się od żony i wrócił do swojego starego mieszkania pod Warszawą. Co takiego się stało(...) tym metrykę. Ale przychodzi taki moment, kiedy od uroków wieku chłopięcego ważniejsze stają prawdziwie męskie wyzwania... *** Zobacz więcej materiałów:

 • Największe "afery" 2013

  Piersi Angeliny Jolie, łobuzerski urok Jennifer Lawrence, lesbijski seks "Życia Adeli", zadyma w Starym Teatrze - tymi sprawami emocjonowaliśmy się w 2013 roku.

Wideo na temat: urok starego
 • Lekcje harmonii

  Podczas badania okresowego, Aslan jest ofiarą naśmiewań ze strony rówieśników. Od tego czasu jest przez nich nękany.

 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.

 • Madryt 1987

  Sędziwy intelektualista Miguel zaprasza do swego mieszkania młodą adeptkę pióra, śliczną i spontaniczną Angelę. On, może po raz ostatni, chce zaznać seksualnego spełnienia z piękną kobietą; ona – choć wie, na co się naraża – pragnie pokazać mu swoje literackie próby. Liczy, że uda jej się przechytrzyć starego lisa i poznać tajniki jego pisarskiego warsztatu. Przypadek sprawia, że ci dwoje zatrzaskują się w ciasnej łazience. Od tego momentu są na siebie skazani. Burzliwa dyskusja między nimi...

Dyskusje na temat: urok starego
 • Re: Czytelnicy nadesłali: Prysł czar trzech par

  starego samego życia. No własnie zgadzam się z tobą... Laura też już straciła swój urok, gdzie się podziała Ulka? Danuta i Baranowski? Co z Zygą i Sandałem? Maćkiem Mirkiem Jolą? nawet co z Karolem