• Informacje na temat:

  urok tkwi

Artykuły na temat: urok tkwi
 • Gdzie tkwił błąd

  Alicja chce unieważnić proces, zakończony szokującym orzeczeniem o winie. Peter wykorzystuje swój urok i wpływ, by posłać Grace do renomowanej szkoły.

 • Agnieszka Sienkiewicz nie liczy kalorii

  Jest zaskoczona sympatią, jaką wzbudza jej postać. Agnieszka Sienkiewicz opowiada, dlaczego Dorota tak bardzo chce dołączyć do przyjaciółek oraz dlaczego ciągle obawia się świątecznej kąpieli w... jeziorze!

 • Księżna Kate pojawiła się w sukience... własnego projektu! Wow!

  ...jedną z nich zaprojektowała nawet zieloną sukienkę, którą ostatnio założyła. W prostocie tkwi cały urok!

 • "Dziennik panny służącej" : Erotyczne ekscesy w eleganckich domach

  Célestine, paryska służąca znudzona wielkomiejskim życiem, trafia na prowincję. Wiejska rezydencja, symbol niewinności i oaza spokoju, okazuje się być miejscem, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą - czyli kieruje się instynktem, bezkarnie daje upust seksualnym żądzom i oddaje się pielęgnacji tego, co mroczne i w swoim zepsuciu rozkoszne.

 • Księżna Meghan i książę Harry na gali rozdania nagród. Uwagę zwracają te szczegóły

  ...udowodniła, że w prostocie tkwi ogromny urok.  Jednak tym razem to nie strój przyciągnął uwagę mediów i opinii publicznej, a fryzura i makijaż żony Harry'ego. Od ślubu Meghan stawiała na upięcie i bardzo...

 • Dyskretny urok Północy

  "Białe szaleństwo" , reż. Rune Denstad Langlo, Norwegia 2009, dystrybucja Gutek Film, premiera kinowa 6 listopada 2009 roku.

 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz nie liczy kalorii

  Rola Doroty z serialu "Przyjaciółki" nie przysparza pewnie pani sympatii widzów? - Wręcz przeciwnie - ludzie ją uwielbiają, co mnie samą dziwi, bo to małpa jakich mało! Ale widać ma swój urok(...) przecież wdała się w romans z jej mężem! Ale przeszkoda tkwi w czymś innym - istotą przyjaźni jest całkowita szczerość i oddanie, a moja bohaterka, jakkolwiek by się nie zmieniła, zawsze będzie miała...

 • Shirley Manson: Pieluchy zamiast muzyki?

  Najnowszy album formacji Garbage "Beautifulgarbage", który niebawem trafi na sklepowe półki, może być ostatnim w historii zespołu. Jego wokalistka, Shirley Manson, wyznała bowiem niedawno, że po zakończeniu promocji płyty ma zamiar złożyć rodzinę i oddać się urokom macierzyństwa.

 • "Tulipan": Bożyszcze kobiet

  ..., twierdzi, że oczywiście Jan Monczka stworzył świetną kreacje, ale tajemnica tkwiła w scenariuszu. - Dzięki dobrze napisanej historii widz może zidentyfikować się z postacią - opowiada aktorka(...) Marty Klubowicz, mogliśmy podziwiać m.in. Marię Pakulnis, Ewę Ziętek, Annę Gornostaj, Krystynę Tkacz, Marię Probosz i Polę Raksę. Choć właściwie wszystkie, jak jeden mąż, uległy urokowi bałtyckiego...

 • Judas Priest i szaleni Polacy

  - Polacy to jedni z najbardziej szalonych fanów, jakich mamy! - w rozmowie z INTERIA.PL Ian Hill, basista Judas Priest, wyjaśnia dlaczego legenda brytyjskiego heavy metalu znów odwiedzi nasz kraj. U nas możecie wygrać bilety na koncert w Katowicach!

Dyskusje na temat: urok tkwi