• Informacje na temat:

  urok tomasz

Artykuły na temat: urok tomasz
 • "Klan": Lubicz chce posmakować uroków... emerytury!

  Od razu po powrocie z wczasów w Darłówku Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się do El-medu, żeby – jak powie Widze (Dorota Kamińska) – zrobić nieoczekiwaną kontrolę w firmie. Okaże się, że klinika działa bez zarzutu, więc Lubicz uzna, że wcale nie jest, jak mu się wydawało, niezastąpiony.

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • "M jak miłość": Iza ulegnie urokowi Radka?

  Wygląda na to, że sobie radzi – powie Iza (Adriana Kalska), dyskretnie pokazując siedzącemu obok niej Marcinowi (Mikołaj Roznerski) Radka (Tomasz Włosek), rozmawiającego z klientami bistra.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • "Baron24": Czy Mati ulegnie urokowi przyjaciółki Sylwii?

  Pod nieobecność Mirka (Tomasz Karolak) w odwiedziny do Sylwii (Iza Kuna) wpadnie jej dawna przyjaciółka Gabrysia (Viola Kołakowska) - wielka miłośniczka jogi, botoksu i... młodych mężczyzn. Krzątający się po stacji Mati (Michał Meyer) od razu wpadnie jej w oko!

 • "Gottland" : Milczenie jest Czechem

  Zrealizowany przez szóstkę czeskich filmowców "Gottland" to próba filmowej adaptacji bestsellerowych reportaży Mariusza Szczygła. Ambitnym reżyserom brakuje poczucia humoru, a ich historii lekkości narracyjnej, ale mimo wszystko udało im się zrealizować nowoczesny dokument, w którym elementy fikcji są kreatywnie wykorzystywane w celu opowiadania o cieniach przeszłości i urokach teraźniejszości.

 • Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak: Co naprawdę ich łączy?

  ...", wreszcie zagrali parę w komedii "Planeta singli". Tomasz był pod jej wielkim urokiem.  Po latach uświadomił sobie, że Weronika jest nie tylko obdarzona urodą, nie tylko ma ogromne poczucie humoru, ale(...)Uroda Weroniki jest wprost oszałamiająca - wyznaje z zachwytem Tomasz Karolak(47 l.). Wciąż robi na nim wrażenie, choć poznali się wiele lat temu. - Była jeszcze przed trzydziestką, młodziutka...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Ulegnie urokowi ślicznej koleżanki?

  Kuba (Adam Zdrójkowski) był dotąd jedynym synem Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak), który nie przeżył jeszcze swojej pierwszej wielkiej fascynacji płcią przeciwną(...) jej urokowi. W roli Agaty zobaczymy zaledwie 13-letnią, ale bardzo już doświadczoną aktorkę dziecięcą, Wiktorię Gąsiewską. Wiktoria po raz pierwszy stanęła przed kamerą mając 6 lat - w 2005 roku...

 • "Holizm" jest jak pudełko smacznych czekoladek. Odnajdzie się przy nim zarówno słuchacz, który pamięta starsze czasy, jak i osoba dopiero zaczynająca przygodę z rapem.

Wideo na temat: urok tomasz
 • "M jak miłość": To koniec małżeństwa Zduńskich?!

  przedstawić swoją kandydaturę na przyszłość, na lepsze życie, jako jedyną, słuszną, prawdziwą, możliwą i szczerą – mówi odtwórca roli Roberta – Tomasz Borkowski. Lubiński wysyła Kindze miłosne e-maile(...)), testerkę wierności, której zleca uwiedzenie Piotrka. Czy młody prawnik będzie potrafił oprzeć się urokowi i wdziękom zawodowej uwodzicielki? – Sprawy zaszły tak daleko i tak wszystko się pogmatwało, jest

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Lekcje harmonii

  Podczas badania okresowego, Aslan jest ofiarą naśmiewań ze strony rówieśników. Od tego czasu jest przez nich nękany.

Dyskusje na temat: urok tomasz
 • Re: "rodzinka.pl": Tomasz Karolak leci do Ameryki! Spędzi tam święta z nową ukochaną!

  Waldi nie bądź zazadrosny. Uroda nie jest najważniejsza. Pan Tomasz ma coś takiego w sobie z czym się trzeba urodzić.To urok osobisty. Tego Waldi nie wyćwiczysz.

 • Re: "Na dobre i na złe": Tomasz będzie pilnować Wiktorii!

  o Romę na pewno ma, Wiki nie jest mu obojętna. Chociaż obecnie jego uczucia do Wiki, to trochę zagadka. Ale cierpiętnikiem to chyba nie będzie. W ostatnim odcinku bez oporów wykorzystuje swój urok

 • Re: "Singielka": Książę na białym koniu

  mieć takiego). Tylko Filip taki bezpłciowy, każdy stworzył swoją postać i de al nie, wszyscy z singielki są wyraziści. Paulina to piękna kobieta, jej głos, czar, urok i ten spokój, tak bardzo(...) było innego? Singielka Ela i Tomek to idealna para , tylko Tomasz niech zdejie swoją starą czapkę i nie drobi jak gejsza, mężczyzna stawia duże kroki. Paulina w roli Eli jest idealna, a jak piękna dech