• Informacje na temat:

  urok tomasz

Artykuły na temat: urok tomasz
 • "Klan": Lubicz chce posmakować uroków... emerytury!

  Od razu po powrocie z wczasów w Darłówku Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się do El-medu, żeby – jak powie Widze (Dorota Kamińska) – zrobić nieoczekiwaną kontrolę w firmie. Okaże się, że klinika działa bez zarzutu, więc Lubicz uzna, że wcale nie jest, jak mu się wydawało, niezastąpiony.

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • "M jak miłość": Iza ulegnie urokowi Radka?

  Wygląda na to, że sobie radzi – powie Iza (Adriana Kalska), dyskretnie pokazując siedzącemu obok niej Marcinowi (Mikołaj Roznerski) Radka (Tomasz Włosek), rozmawiającego z klientami bistra.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • "Baron24": Czy Mati ulegnie urokowi przyjaciółki Sylwii?

  Pod nieobecność Mirka (Tomasz Karolak) w odwiedziny do Sylwii (Iza Kuna) wpadnie jej dawna przyjaciółka Gabrysia (Viola Kołakowska) - wielka miłośniczka jogi, botoksu i... młodych mężczyzn. Krzątający się po stacji Mati (Michał Meyer) od razu wpadnie jej w oko!

 • "Gottland" : Milczenie jest Czechem

  Zrealizowany przez szóstkę czeskich filmowców "Gottland" to próba filmowej adaptacji bestsellerowych reportaży Mariusza Szczygła. Ambitnym reżyserom brakuje poczucia humoru, a ich historii lekkości narracyjnej, ale mimo wszystko udało im się zrealizować nowoczesny dokument, w którym elementy fikcji są kreatywnie wykorzystywane w celu opowiadania o cieniach przeszłości i urokach teraźniejszości.

 • Ulegnie urokowi ślicznej koleżanki?

  Kuba (Adam Zdrójkowski) był dotąd jedynym synem Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak), który nie przeżył jeszcze swojej pierwszej wielkiej fascynacji płcią przeciwną(...) jej urokowi. W roli Agaty zobaczymy zaledwie 13-letnią, ale bardzo już doświadczoną aktorkę dziecięcą, Wiktorię Gąsiewską. Wiktoria po raz pierwszy stanęła przed kamerą mając 6 lat - w 2005 roku...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Ewa Kuklińska i Tomasz Stockinger: Ich romansem żyło całe środowisko aktorskie!

  Tomasz Stockinger (60 l.) nie chciał odejść od żony i małego synka. Ewa Kuklińska (64 l.) zaś pragnęła dziecka z nim... I wciąż liczyła na to, że on się jednak rozwiedzie.

 • "Holizm" jest jak pudełko smacznych czekoladek. Odnajdzie się przy nim zarówno słuchacz, który pamięta starsze czasy, jak i osoba dopiero zaczynająca przygodę z rapem.

Wideo na temat: urok tomasz
 • "M jak miłość": To koniec małżeństwa Zduńskich?!

  przedstawić swoją kandydaturę na przyszłość, na lepsze życie, jako jedyną, słuszną, prawdziwą, możliwą i szczerą – mówi odtwórca roli Roberta – Tomasz Borkowski. Lubiński wysyła Kindze miłosne e-maile(...)), testerkę wierności, której zleca uwiedzenie Piotrka. Czy młody prawnik będzie potrafił oprzeć się urokowi i wdziękom zawodowej uwodzicielki? – Sprawy zaszły tak daleko i tak wszystko się pogmatwało, jest

Dyskusje na temat: urok tomasz
 • Re: "Na dobre i na złe": Tomasz będzie pilnować Wiktorii!

  o Romę na pewno ma, Wiki nie jest mu obojętna. Chociaż obecnie jego uczucia do Wiki, to trochę zagadka. Ale cierpiętnikiem to chyba nie będzie. W ostatnim odcinku bez oporów wykorzystuje swój urok

 • Re: "Singielka": Książę na białym koniu

  mieć takiego). Tylko Filip taki bezpłciowy, każdy stworzył swoją postać i de al nie, wszyscy z singielki są wyraziści. Paulina to piękna kobieta, jej głos, czar, urok i ten spokój, tak bardzo(...) było innego? Singielka Ela i Tomek to idealna para , tylko Tomasz niech zdejie swoją starą czapkę i nie drobi jak gejsza, mężczyzna stawia duże kroki. Paulina w roli Eli jest idealna, a jak piękna dech