• Informacje na temat:

  urszula dębska aktorka

Artykuły na temat: urszula dębska aktorka
 • Urszula Dębska będzie zazdrosna o ukochanego?

  Kiedy jesienią zeszłego roku Urszula Dębska  występowała w "Tańcu z gwiazdami", Michał Malinowski, siedział na widowni i mocno trzymał za nią kciuki. Aktorzy, których na co dzień oglądamy w serialu "Pierwsza miłość", prywatnie od niedawna tworzą parę. Teraz role się odwrócą i to aktorka będzie gorąco wspierała Michała występującego na parkiecie. Jego instruktorką jest ponętna Agnieszka...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Urszula Dębska przeżywa trudne chwile!

  Urszula Dębska (27 l.) cierpi po stracie ukochanego psa, który zginął pod kołami samochodu.

 • Zaślepiona przez uczucie

  - Dla miłości jesteśmy w stanie zrobić różne dziwne rzeczy. Wierzę, że nigdy nie przytrafi mi się taki związek, jak mojej bohaterce - zapewnia Urszula Dębska, grająca w serialu "Pierwsza miłość". - Mam nadzieję, że Sabina się opamięta - dodaje aktorka.

 • "Pierwsza miłość": Ula Dębska stawia na naturalność

  Puder, ewentualnie tusz do rzęs - oto, co musi znaleźć się w torebce Urszuli Dębskiej. Aktorka zdradziła PAP Life, że nie lubi się przesadnie malować i prawie codziennie chodzi bez makijażu, a o cerę dba nawilżając ją.

 • Rozważna czy romantyczna?

  Grana przez Urszulę Dębską Sabina w "Pierwszej miłości" lubi luksus. - Ja żyję normalnie i stawiam przede wszystkim na przyjaźń - mówi aktorka.

 • Dębska mogła zginąć

  Samolot, którym leciała 22-letnia Urszula Dębska, o mały włos nie uległ katastrofie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

 • "Pierwsza miłość": Wraca Wolszczak

  W serialu "Pierwsza miłość" ponownie zobaczymy postać Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak), w której tym razem zakocha się młody student.

 • "Pierwsza miłość": Zdecydują się na ślub?

  ...– Sabina poprosi Natana (Krzysztof Kwiatkowski), by się jej... nie oświadczał! Potem zmieni zdanie – zdradza Urszula Dębska.

 • W "Pierwszej miłości" nie będzie wiać nudą!

  Metamorfoza Marysi (Aneta Zając), ślub Sabiny (Urszula Dębska), plantacja marihuany w Wadlewie i wiele innych intrygujących historii przygotowali producenci dla widzów "Pierwszej miłości". Nowy sezon już od marca w Polsacie!

Zdjęcia na temat: urszula dębska aktorka
Wideo na temat: urszula dębska aktorka
 • Strefa nagości

  Strefa nagości" to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą. Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny...

 • Code Blue

  Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspiesza. W zamian zatrzymuje i kolekcjonuje drobne przedmioty należące do zmarłych pacjentów. Mimo że jest realną postacią, pełni w tej historii rolę metafory, przywodzi na myśl Charona, z uwagą i współczuciem przeprowadzającego ich na drugi brzeg Styksu. Wrażenie potęguje muzyczna klamra, którą stanowi średniowieczna pieśń o Najświętszej Dziewicy,...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: urszula dębska aktorka