• Informacje na temat:

  urszula kaczmarczyk

Artykuły na temat: urszula kaczmarczyk
 • "Pierwsza miłość": Zdecydują się na ślub?

  ...– Sabina poprosi Natana (Krzysztof Kwiatkowski), by się jej... nie oświadczał! Potem zmieni zdanie – zdradza Urszula Dębska.

 • Wkrótce startuje Jazz Juniors

  Zapraszamy na święto jazzu w Krakowie, podczas którego oprócz zmagań młodych muzyków w konkursie, usłyszeć i zobaczyć będzie można uznanych już laureatów i na deser dosięgnąć gwiazd, podczas wyjątkowego akustycznego koncertu Tomasza Stańko i Wojciecha Waglewskiego.

 • "Pierwsza miłość": Sabina zastrzeli Igora?!

  Sabina (Urszula Dębska) postanowi zastrzelić Igora (Rafał Mohr), bo to przez niego Natan (Krzysztof Kwiatkowski) trafił do szpitala i będzie walczył o życie!

 • "Pierwsza miłość": Igor zagarnie cały majątek Wekslerów!

  Kiedy dochodzi do groźnego incydentu, dotyczącego zamkniętej w więzieniu Sabiny (Urszula Dębska), nikt nie ma wątpliwości, kto za tym stoi, i że Igor (Rafał Mohr) nie cofnie się przed niczym, żeby dopiąć swego.

 • Wieczorkowski wziął ślub

  Jan Wieczorkowski i Urszula Kaczmarczyk - rodzice półtorarocznego Janka - pod koniec sierpnia wzięli ślub. Para w podróż poślubną wybrała się do Grecji.

 • ​Tajemnicze morderstwo

  Już wkrótce fanów serialu "Pierwsza miłość" czeka prawdziwy wstrząs! Najpierw Igor (Rafał Mohr) dotkliwie pobije Sabinę (Urszula Dębska), a później sam zostanie... zamordowany! Sprawdź szczegóły!

 • Ślub i... brutalne morderstwo!

  Sabina (Urszula Dębska) i Igor (Rafał Mohr), pomimo niechęci ojca panny młodej, Karola Wekslera (Karol Strasburger), przysięgną sobie miłość i wierność do końca życia. Tuż po ich ślubie niespodziewanie zostanie zamordowany jeden z głównych bohaterów serialu! Sprawdź szczegóły!

 • "Pierwsza miłość": Czy Daga i Sabina przeżyją tragiczny wypadek?

  Sabina (Urszula Dębska) spróbuje odreagować stres Po incydencie z Igorem (Rafał Mohr). Potem poprosi Dagę (Anna Szymańczyk), by odwiozła ją do domu. Niestety, ich nocna przejażdżka zakończy się tragicznie...

 • Wesele Wieczorkowskiego w przyszłym tygodniu

  Znajomi i przyjaciele Jana Wieczorkowskiego i Urszuli Kaczmarczyk nie mogli im wybaczyć, że nie zostali zaproszeni za ślub, który odbył się kilka tygodni temu. Dlatego para postanowiła wyprawić duże wesele.

 • Związek Wieczorkowskiego kwitnie

  Dziewczyna pozwoliła zapomnieć mężczyźnie o poprzedniej partnerce, Monice Brodce, z którą Wieczorkowski rozstał się dwa lata temu. Następczyni piosenkarki najbardziej zbliżona jest do ideału aktora: "Zawsze podkreślał, że nie interesują go kury domowe, lecz niezależne, mądre kobiety, o które wciąż trzeba zabiegać" - pisze "Życie na gorąco". Kaczmarczyk pracuje w jednym ze znanych dwutygodników...

Zdjęcia na temat: urszula kaczmarczyk