• Informacje na temat:

  urszula romans

Artykuły na temat: urszula romans
 • "Pierwsza miłość": Wybuchnie kolejny romans!

  Karol (Karol Strasburger) wciąż nie może zapomnieć o pięknej nieznajomej, która pomogła mu wybrać sukienkę dla Sabiny (Urszula Dębska). Dlatego nie spocznie, póki jej nie odnajdzie. Nie ma pojęcia, że zadurzył się w Ewie (Ewa Gawryluk), czyli mamie Krystiana (Patryk Pniewski). A jak wiadomo, łączą ich "interesy" - chłopak wynajmuje od Wekslera mieszkanie. Pewnego dnia Domański poprosi...

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • Urszula Dudziak jednak nie wzięła ślubu!

  Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Urszula Dudziak (72 l.) po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu, a uroczystość odbyła się w tajemnicy. Okazuje się, że choć wokalistka jest(...): Katarzynę (36 l.) i Mikę (35 l.). Związek był szczęśliwy, póki na początku lat 80. on nie zakochał się w Lilianie Komorowskiej. Po rozwodzie Urszula przez 4 lata była związana z Jerzym Kosińskim, żonatym...

 • Urszula Dudziak: One Woman Show

  22 października Urszula Dudziak kończy 70 lat. Po przeprowadzce do Nowego Jorku w 1973 roku Polka stała się gwiazdą światowego jazzu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że słynna Urszula Dudziak przez całe życie zmagała się z wielkimi kompleksami.

 • "M jak miłość": Piękna tancerka dołączyła do obsady. Olek będzie miał z nią romans?

  Weksler (Urszula Dębska) w jednym z odcinków "Pierwszej miłości". Wszystko wskazuje na to, że tym razem piękna tancerka zagości na naszych ekranach na dłużej i dostanie możliwość udowodnienia, że(...) nową pacjentkę połączy romans? Przekonamy się o tym już za kilka miesięcy. Dziś jako pierwsi pokazujemy zdjęcia Hanny Żudziewicz z planu najpopularniejszego polskiego serialu!  

 • Urszula Grabowska: Miłość nie wybiera

  W "Przepisie na życie" gra piękną terapeutkę Dorotę Kasini, która postępuje nieprofesjonalnie i ucina sobie romans ze swoim podopiecznym. Ale życie ją boleśnie zaskakuje...

 • Urszula Dudziak o nowym facecie: Kochamy seks. Jest nieodłączną częścią związku

  Urszula Dudziak (75 l.) chce napisać książkę o tragicznie zmarłym pisarzu, który był miłością jej życia. Co na to obecny partner wokalistki?

 • Grabowska w "Przepisie na życie"

  Trzeci sezon "Przepisu na życie" zakończył się dość dramatycznie i pozostawił widzów w niepewności, jak dalej potoczą się losy Anki (Magdalena Kumorek), Jerzego (Borys Szyc) oraz ich zwariowanych przyjaciół.

 • Urszula Dudziak zaręczyła się! "Oszalałam z miłości"

  ..., że sobie strzelę w łeb - przyznaje. Kolejny partner piosenkarki również pochodził z kręgu artystycznego. Urszula zakochała się w Jerzym Kosińskim (†57), żonatym pisarzu o skomplikowanej, mrocznej(...) o jej związek. - Usypiałam dzieci i pędziłam do Jurka, wracałam nad ranem. Mika miała do mnie żal. 4-letni romans zakończył się dramatycznie, gdy w 1991 r. Kosiński popełnił samobójstwo. Dla Urszuli...

 • Namiętność, która niszczy

  O tym że miłość i nienawiść dzieli często pół kroku przekonują nas historie najbardziej toksycznych związków show-biznesu. Z jednej strony kłótnie, przemoc, systematyczne wyniszczanie się nawzajem, a z drugiej romantyczne uniesienia przy winie, tudzież ścieżce koki.

Zdjęcia na temat: urszula romans