• Informacje na temat:

  urszula wojciechowska

Artykuły na temat: urszula wojciechowska
 • Czego sobie życzy z okazji 25. urodzin?

  Urszula Dębska, czyli Sabina Weksler z "Pierwszej miłości", kończy dziś 25 lat.

 • Sławne matki sławnych dzieci

  Angelina Jolie, Madonna, Martyna Wojciechowska, Patrycja Markowska, Teresa Rosati - co łączy te panie? Wszystkie są... matkami. Nie wiadomo, czy to wpływ genów czy środowiska, ale wśród gwiazd ekranu czy estrady wyjątkowo często talent przechodzi z matki na syna lub córkę.

 • Sławne matki sławnych dzieci

  Angelina Jolie , Madonna , Martyna Wojciechowska , Patrycja Markowska , Teresa Rosati - co łączy te panie? Wszystkie są... matkami. Sławnymi mamami nierzadko równie słynnych dzieci, które już dziś, wraz z milionami innych matek, obchodzą swoje doroczne święto.

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Zimowe kurtki gwiazd: to one wyznaczają trendy!

  ...kurtki tego typu noszą gwiazdy! Urszula Dębska ubiera okrycie w wersji oversize o kroju lekkiej ,,bombki’’. Nie boi się eksperymentować z kolorem, zestawiając czerwień i musztardę. Dzięki takiemu(...) gwiazdy tj.: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor i Martyna Wojciechowska noszą ten trend już kolejny sezon! 8.      Zwierzęce motywy: zebra, cętki, łatki Zwierzęce printy powinny znaleźć się w szafie...

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": Wielkie serce i wyjście z cienia

  Bohaterami drugiego odcinka muzycznego show Polsatu byli weterani: 62-letni Roman Wojciechowski i o sześć lat starsza od niego Renata Sachadyn.

 • Gwiazdy pożegnały lato w Uniejowie

  Nauka strzelania z łuku i władania mieczem, ognisko i kąpiele w gorących solankach - oto, jakie rozrywki przygotowali dla żegnających lato gwiazd organizatorzy imprezy w Uniejowie. Nic dziwnego, że zaproszenie do spędzenia weekendu w słynnym uzdrowisku i mieście rycerzy przyjęło wiele znanych z seriali aktorek i aktorów oraz mnóstwo celebrytów. Urszula Dębska, czyli Karolina Wojciechowska...

 • Dymna: Kobieta z charakterem

  Anna Dymna, aktorka od lat wierna Krakowowi i gwiazda, która poświęciła swoje życie pomaganiu najbardziej potrzebującym, została w środę, 29 lutego, laureatką plebiscytu Kobieta z charakterem 2011.

 • Kultowe seriale: Mija 20 lat od premiery "Radia Romans"

  ...), poeta Antoni Wereszczaka (Mirosław Baka), sekretarka Bożenka (Urszula Kowalska) oraz młody, ambitny i przebojowy dziennikarz Piotr Dyląg (Jan Jankowski). - W "Radiu Romans" po raz pierwszy zagrałam...

 • Jak Mucha została lesbijką?

  Anna Mucha dołączyła do obsady nowej wersji, słynnej przed 25. laty, komedii "Och Karol". Aktorka, obecnie jurorka w programie "You Can Dance", zagra... lesbijkę.

Zdjęcia na temat: urszula wojciechowska