• Informacje na temat:

  urszula z synem szymonem

Artykuły na temat: urszula z synem szymonem
 • Urszula podjęła ryzykowną decyzję. Będzie żałować?

  Urszula (57 l.) dała mężowi dowód bezgranicznego zaufania i powierzyła mu swoje sprawy zawodowe...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Urszula: Kryzys małżeński już za nią?

  Przyjechali razem na tegoroczny festiwal w Opolu, gdzie ona zaśpiewała w piątkowy wieczór na koncercie filmowym. Urszula i Tomasz Kujawski byli nierozłączni, znów wyglądali na zakochanych. Wszystko(...), dotarło do niego, co może stracić. Wykorzystał szansę, którą ode mnie dostał" - opowiada Urszula.

 • Urszula myśli o ślubie

  W maju 2003 roku Urszula urodziła swoje drugie dziecko, syna Szymona, którego ojcem jest jej życiowy partner, Tomasz Kujawski. W niedawnym wywiadzie słynna piosenkarka przyznała, że myśli o zalegalizowaniu swego związku, ale nie ustalili jeszcze z Tomaszem żadnych szczegółów.

 • Urszula dumna ze starszego syna! "Był dla swojego brata jak ojciec"

  ...zaszaleć na motocyklu, a Ula też szaleje, ale z niepokoju - zdradza "Na Żywo" znajomy rodziny. Urszula (55 l.) toleruje hobby syna. Najważniejsze jest dla niej to, że mają do siebie zaufanie(...) problemów, a on nie ma poczucia stabilizacji. W końcu po dwóch latach Urszula podjęła decyzję o rozstaniu i kazała Tomkowi wyprowadzić się. Największym zaskoczeniem był dla niej fakt, iż Gutek młodszym...

 • Urszula wróciła do partnera?

  Czyżby piosenkarka rozstała się ze swoim ostatnim partnerem i wróciła do ojca swego dziecka - Tomasza Kujawskiego?

 • Urszula chce wrócić na pierwsze miejsca list przebojów!

  ...spędzonych w USA. Sprzedała się w ponad 300 tys. egzemplarzy! Niektórzy jednak twierdzą, że może być ich nawet milion. Trudno więc, żeby nie wykorzystać tego faktu. Dlatego też Urszula rusza w wielką trasę po...

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Urszula: Pierwszy mąż umarł jej na rękach, drugi wpadł w nałóg

  W piosence Urszula (56 l.) napisała, że "odejść łatwiej jest niż żyć". Po stracie pierwszego męża miała się przekonać, jak prawdziwe były te słowa.

 • Urszula wybaczyła mężowi!

  ...niej młodszy o ponad dwie dekady! Urszula w jednym z wywiadów przyznała, że nie planowali tego związku, ale "tak się po prostu stało". Choć parze urodził się syn, Szymon i zalegalizowali swój związek(...), ale Tomek postanowił o nią zawalczyć. "Opamiętał się, dotarło do niego, co może stracić. Wykorzystał szansę, którą ode mnie dostał" - mówi Urszula. Kujawskiemu udało się pokonać nałogi i znaleźć...