• Informacje na temat:

  usher raymond aktor

Artykuły na temat: usher raymond aktor
 • Usher: Sukces musicalu

  Debiut gwiazdy r'n'b Ushera (przeboje "Caught Up" , "Confessions Part II" ) w musicalu "Chicago" na Broadway'u stał się tak dużym sukcesem, że szefowie słynnej sceny postanowili przedłużyć z wokalistą kontrakt na kolejne dwa tygodnie. Przypomnijmy, że Usher gra prawnika Billy'ego Flynna, którego w obsypanym nagrodami filmie Roba Marshalla odtwarzał Richard Gere.

 • Usher: Teraz film!

  Autor "Confessions", najlepiej sprzedającej się płyty za Oceanem w 2004 roku, wokalista Usher postanowił poszukać nowych wyzwań. Nie było to trudne, bo z ofertami zgłosili się do niego producenci filmowi. W tym roku nie ma co liczyć na nowe nagrania Ushera, bo ten zdecydował, że rozpocznie karierę na srebrnym ekranie.

 • Usher aktorem

  Usher, amerykański wokalista cieszący się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, zadebiutuje w głównej roli w filmie. Będzie także producentem wykonawczym obrazu.

 • Usher jak Richard Gere

  Gwiazda r'n'b Usher zadebiutuje na Broadwayu. Wokalista wcieli się w postać prawnika Billy'ego Flynna w scenicznej wersji musicalu "Chicago" . Przypomnijmy, że w nagrodzonym Oscarem filmie Roba Marshalla postać Flynna zagrał hollywoodzki gwiazdor Richard Gere ( "Zatańcz ze mną" ).

 • Beyonce i Usher nominowani

  Beyonce Knowles, Alicia Keys, Usher oraz formacje OutKast i G-Unit są wśród nominowanych do tegorocznych nagród BET Awards, przyznawanych czarnoskórym muzykom, aktorom i sportowcom. Kto otrzyma statuetki, przekonamy się 29 czerwca.

 • Jack Johnson nie daje szans 16-latkowi

  Nowy album pochodzącego z Hawajów Jacka Johnsona nie daje szans konkurencji w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt na świecie.

Wideo na temat: usher raymond aktor
 • Dzwoneczek i uczynne wróżki

  Kolejny, trzeci już pełnometrażowy film opowiadający losy znanej i lubianej wróżki o imieniu Cynka Dzwoneczek. Tym razem akcja skupia się nie na Nibylandii, lecz na Stałym Lądzie, gdzie elfy o przyrodniczych talentach przygotowują właśnie dla ludzi piękne, upalne lato. Niestety, Dzwoneczek zapuszcza się daleko w ludzką wioskę, gdzie trafia do domu małej dziewczynki. Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną Elizą, łamiąc podstawową zasadę bezpieczeństwa zabraniającą wróżkom zbliżania się do...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.