• Informacje na temat:

  usher w berlinie

Artykuły na temat: usher w berlinie
 • Nagrody Echo: Robbie pokonał Ushera

  Podczas sobotniego (2 kwietnia) rozdania Echo, najważniejszych nagród niemieckiego przemysłu muzycznego, Robbie Williams zdobył po raz czwarty z rzędu statuetkę dla najlepszego wykonawcy międzynarodowego. Ze smakiem obszedł się obsypany w 2004 roku nagrodami Usher.

 • 16-latek wciąż najpopularniejszy na świecie

  Justin Bieber utrzymał prowadzenie na liście najlepiej sprzedających się albumów świata. Wydawnictwo "My Worlds" odnotowało tygodniową sprzedaż na poziomie 149 tys. egzemplarzy.

 • 16-letni idol wrócił na szczyt światowej listy

  Kanadyjski wokalista r'n'b Justin Bieber (za którym szaleją obecnie najmłodsi konsumenci show-biznesu) zepchnął AC/DC na 2. miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie.

 • U2: Chorzów, 5 lipca!

  Znamy już dokładny termin występu grupy U2 w Polsce. Irlandczycy ostatecznie po raz drugi zagrają w naszym kraju nie 7 lipca, ale dwa dni wcześniej, 5 lipca. Ich koncert odbędzie się - tak jak wielokrotnie pisaliśmy - na stadionie Śląskim w Chorzowie. Dzisiaj także nastąpiło oficjalne potwierdzenie całej trasy U2, nazwanej "Vertigo 2005 Tour".

Wideo na temat: usher w berlinie
 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

 • Berlin Calling

  Tragikomedia o berlińskiej scenie techno. Gwiazda muzyki elektronicznej DJ Ickarus wraca po wyczerpującej międzynarodowej trasie do Berlina, gdzie próbuje ukończyć nowy album. Wspiera go jego agentka, a zarazem dziewczyna - biseksualna Mathilde. Jednak wszystkie plany Ickarusa rujnuje jego słabość do narkotyków. Po zażyciu wybitnie toksycznej pigułki znany DJ trafia do domu wariatów. Czy muzyka pomoże mu wyjść na prostą? Berlin wzywa! W roli Ickarusa ikona berlińskiego techno - Paul...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.