• Informacje na temat:

  usher wypadek

Artykuły na temat: usher wypadek
 • Przeprasza gwiazdora za kopniaka w twarz

  Wygląda na to, że Donnetii Rabb, jednej z fanek gwiazdora R&B, Ushera , może ujść na sucho głośny występek. Przed kilkoma dniami podczas koncertu kopnęła swego idola w twarz. Kobieta oficjalnie przeprosiła piosenkarza za ten nieszczęśliwy wypadek.

 • Śmierć przybranego syna Ushera: Zapadł wyrok

  Amerykański wokalista r'n'b Usher doczekał się sprawiedliwości.

 • Syn Ushera prawie utonął!

  5-letni Usher Raymond V, syn wokalisty Ushera, miał wypadek na basenie w posiadłości swojego ojca w Atlancie.

 • Przybrany syn Ushera zmarł

  Dwa tygodnie po wypadku na jeziorze w stanie Georgia zmarł Kile Glover, przybrany syn Ushera. Rodzina dziecka podjęła decyzję o odłączeniu aparatury podtrzymującej jego życie.

 • Kopnęła w twarz Ushera, teraz przeprasza

  Wygląda na to, że Donnetii Rabb, jednej z fanek gwiazdora R&B - Ushera, może ujść na sucho głośny występek. Przed kilkoma dniami podczas koncertu kopnęła swego idola w twarz. Kobieta oficjalnie przeprosiła piosenkarza za ten nieszczęśliwy wypadek.

 • Dramat piosenkarza

  11-letni pasierb amerykańskiego wokalisty Ushera miał poważny wypadek. Lekarze stwierdzili nieodwracalne ustanie funkcji mózgu chłopca.

 • Usher będzie opiekował się dziećmi

  Amerykański wokalista Usher otrzymał prawo do opieki nad dwoma synami po wielomiesięcznych zmaganiach w sądzie z byłą żoną Tameką Foster.

 • Usher otrząsnął się po śmierci przybranego syna

  Usher powrócił na scenę w sobotę (11 sierpnia), po miesięcznej przerwie spowodowanej śmiercią swojego przybranego syna.

 • Była żona atakuje Ushera: Jego troska była na pokaz

  Usher poprosił o przełożenie rozprawy dotyczącej praw do opieki nad dwójką dzieci z małżeństwa z Tameką Foster. Była żona ostro zaatakowała gwiazdora.

 • MTV Video Music Awards: Spory o jacht

  W niedzielę, 29 sierpnia, odbędzie się uroczystość wręczenia nagród MTV Video Music Awards. Najwięcej szans ma raper Jay-Z, który został nominowany aż w sześciu kategoriach. W tle imprezy, która odbędzie się w Miami na Florydzie, rozgorzał spór między Usherem a Seanem "P Diddy" Combsem.

Wideo na temat: usher wypadek
 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Klątwa Jessabelle

  Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" horror "Jessabelle" opowiada budzącą grozę historię rodzinną. Jej początkiem jest tragiczny wypadek samochodowy, w którym młoda kobieta Jessie traci narzeczonego. Próbując pogodzić się ze stratą, wyjeżdża do odludnej Luizjany, gdzie w posiadłości swojego ojca chce zmierzyć się z żałobą. Wkrótce odkrywa w domu groźną, nadprzyrodzoną aktywność, która związana jest z jej od lat nieżyjącą matką…

 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...