• Informacje na temat:

  usher z dziecmi

Artykuły na temat: usher z dziecmi
 • "Mój związek nie przeżywa kryzysu!"

  Gwiazdor muzyki r'n'b Usher zaprzeczył ostatnio, jakoby jego małżeństwo przeżywało kryzys. Wcześniej w mediach pojawiły się informacje, że piosenkarz nakazał swojej żonie pozostać w domu z dziećmi, podczas gdy on wyjechał, by zająć się pracą nad kolejnym albumem.

 • Kolejny rozwód w show-biznesie

  Wokalista r'n'b Usher twierdzi, że on i jego żona mieszkają osobno od prawie roku. Piosenkarz złożył pozew o rozwód w ubiegłym tygodniu po dwóch latach małżeństwa.

Wideo na temat: usher z dziecmi
 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Więzy krwi

  Dwaj bracia, gliniarz i przestępca, walczą o przetrwanie w świecie, w którym rządzi rywalizacja i przemoc. W mieście, w którym trudno uciec przed przeszłością. Czy miłość może dać nadzieję na nowy początek? Chris (Clive Owen) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank (Billy Crudup), młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i...