• Informacje na temat:

  uśmiech mary

Artykuły na temat: uśmiech mary
 • ​Bartek: niebezpieczna propozycja...

  ...... Trochę przyjrzeliśmy się lokalowi, faceci też się tu zjawiają! Uśmiech Maro od razu gaśnie - podobnie jak Steryda. A Bartek, przestraszony, odruchowo cofa się o kilka kroków... Czy chłopak ulegnie...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "Gotowe na wszystko": Miss wśród gosposiek

  ...mężczyzn - tak przedstawiła ją w pilocie Mary Alice (Brenda Strong) i dodała: - Carlos, biznesmen, oświadczył jej się na trzeciej randce. Gabrielle była wzruszona na widok łez w jego oczach, ale(...) szpitala, zawsze powtarzała mi: "Zero łez. Tatuś chce widzieć twój uśmiech. Nie wejdziesz, jak będziesz płakać. Więc... ostatniej nocy siedziałam i patrzyłam, jak umiera. Miał zamknięte oczy, a ja czułam...

 • Kirsten Dunst o "Spider-Manie 3"

  Kirsten Dunst ( "Spider-Man" , "Zakochany bez pamięci" ) potwierdziła pogłoski, jakoby miała zagrać w trzeciej części "Spider-Mana" . Aktorka zdradziła, że w filmie wystąpią również Thomas Haden Church ( "Bezdroża" ) i Topher Grace ( "Uśmiech Mony Lizy" , "W doborowym towarzystwie" ). Reżyserem "Spidermana 3" będzie Sam Raimi ( "Spider-Man" , "Spider-Man 2" ).

 • Berliński koncert Zwan

  We wtorek, 18 lutego, na scenie berlińskiej Columbiahalle, zagrał amerykański zespół Zwan, którego liderem jest Billy Corgan, znany wcześniej z formacji Smashing Pumpkins. Materiał z albumu "Mary Star Of The Sea" zabrzmiał na żywo dużo bardziej energetycznie niż w wersji studyjnej.

 • Paul McCartney: Piosenka na urodziny

  Dzieci i wnuki Paula McCartney'a nagrały swoją wersję słynnego przeboju "When I'm 64" The Beatles z okazji właśnie 64. urodzin sir Paula, przypadających w niedzielę, 18 czerwca... Utwór został nagrany w słynnym studiu Abbey Road w Londynie z pomocą Gilesa, syna sir George'a Martina, legendarnego producenta Beatlesów.

 • Oficjalny "Spider-Man"

  Studio Columbia Pictures poinformowało, że przesuwa premierę filmu "Spider-Man 2" z 2 lipca na 30 czerwca. Producenci mają nadzieję, że ruch ten przyczyni się do zwiększenia wpływów obrazu w pierwszych dniach dystrybucji. Dodatkowo poinformowano również, iż obecnie oficjalna data premiery trzeciej historii o człowieku- pająku to 4 maja 2007 roku.

 • Rockmani dla dzieci

  5 października ukaże się płyta "Sing A Song With Six Strings", na której znalazły się utwory słynnych rockmanów nagrane specjalnie dla dzieci. Na składance pojawili się znani gitarzyści Slash, Vernon Reid, czy Carlos Santana.

 • "Red 2": Emeryci dają czadu

  Za to, w jaki sposób twórcy tego filmu podchodzą do ludzkiego życia, należy im się potępienie. Pochwała - niemal za wszystko inne.

 • Co zobaczymy w kinach w 2007 roku?

  Filmy "Duchy Goi" w reżyserii Milosza Formana, "Lust, Caution" Anga Lee, "Życie na podsłuchu" oraz "Miłość w czasach zarazy" Mike'a Newella - m.in. te obrazy znajdą się wśród przyszłorocznej oferty polskich kin.

Wideo na temat: uśmiech mary
 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Coś

  Prequel dreszczowca "Coś", jednego z najlepszych filmów SF w historii kina, a jednocześnie przełomowego obrazu w karierze reżysera Johna Carpentera i gwiazdora Kurta Russella. Twórcy "Świtu żywych trupów" oraz "Oszukać przeznaczenie 5" wracają na Antarktydę, by przedstawić dramatyczne wydarzenia poprzedzające atak pozaziemskiego monstrum na bazę amerykańskich naukowców. Gdy pod pokrywą lodową odnaleziony zostaje gigantyczny pojazd kosmiczny, światowej sławy naukowiec Sander Halvorson...

 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...