• Informacje na temat:

  uśmiech numer

Artykuły na temat: uśmiech numer
 • Na Wspólnej

  Daniel stracił pracę _ Łucja namawia go, żeby poprosił o zatrudnienie Smolnego. Tymczasem Krzysztof triumfuje _ najnowszy numer jego pisma "VIPplotki"...

 • Dawid Kwiatkowski: "Pop & Roll" platynową płytą jeszcze przed premierą

  Zamówienia na nową płytę Dawida Kwiatkowskiego "Pop & Roll" przekroczyły sumę 30 tysięcy egzemplarzy. Oznacza to, że album artysty przed premierą pokrył się platyną.

 • "Na dobre i na złe": Tajemnica Górala

  W kolejnym odcinku „Na dobre i na złe” (numer 706) Góral wyzna Kaśce, że wykradał środki przeciwbólowe z karetki dla swojej sąsiadki - Eli. Lekarka obieca, że dochowa tajemnicy, ale od razu zacznie robić chłopakowi wymówki.

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • "M jak miłość": Deszczowa świętuje!

  W kolejnym odcinku – numer 1254 – Kinga będzie świętować razem z bliskimi imieniny. Co wydarzy się tego dnia na Deszczowej? Ciekawych zapraszamy na fotostory!

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • "Na dobre i na złe": Tajemnice i groźby

  W kolejnym odcinku „Na dobre i na złe” - numer 620 – Adam znów spotka się z Anetą. A dziewczyna zdradzi mu niebezpieczny sekret związany z doktorem Rzepeckim!

 • Recenzja Dwa Sławy "Ludzie sztosy": Produkty swagopodobne nie przejdą

  Album "Ludzie sztosy" bardzo celnie wyśmiewa polski, często karykaturalny swag, pokazując przy tym, że da się zrobić u nas bardzo dobry kawał Ameryki.

 • "M jak miłość": Rozwód czy pokusa

  ...- Byłeś fajnym mężem, z klasą... Lepszego nie mogłabym sobie wymarzyć. W drodze do sądu Katia posyła chłopakowi ciepły uśmiech... A Paweł nie kryje zaskoczenia. - Co jest? Po cholerę mnie(...) wszystkim da się uciec... Nie jesteś zainteresowany? Co Paweł odpowie? Emisja odcinka numer 1395 już 5 listopada o 20.55... zobacz koniecznie!

 • "Uśmiech na pogrzebie"

  Dzięki takim albumom jak "Wolfheart" czy "Irreligious" formacja Moonspell cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Blackmetalowa agresja połączona z ulotnym pięknem gotyku i poetyckimi, ale dość mrocznymi tekstami - oto krótka charakterystyka wyjątkowego stylu Moonspell. Znużeni eksperymentami, których imię brzmi "The Butterfly Effect", darkmetalowcy z Portugalii przygotowali nowy album, zatytułowany "Darkness And Hope". To powrót Moonspell do melodyjnego, mrocznego grania, które...

Zdjęcia na temat: uśmiech numer
Wideo na temat: uśmiech numer
 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Wróg numer jeden

  Był najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Polowały na niego setki agentów wielu tajnych służb. Wydawało się, że jest nieuchwytny. Osama bin Laden. Jednak dzięki uporowi i zdecydowaniu młodej agentki CIA niemożliwe stało się faktem. Grupa najlepiej wyszkolonych amerykańskich marines wytropiła kryjówkę najgroźniejszego terrorysty wszech czasów. I w końcu padł rozkaz: zlikwidować...

 • Jestem numerem cztery

  John Smith to młody mieszkaniec jednego z wielu prowincjonalnych miasteczek w USA. W rzeczywistości jest uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Gdziekolwiek nie ucieknie, narażony jest na śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony bezwzględnych prześladowców. Uwikłany w pozornie spokojną codzienność, teraz musi wybrać między walką o zwykłe życie na Ziemi, a realizacją swojego nadzwyczajnego przeznaczenia. Jest jednym z dziewięciu wybrańców. Według...

Dyskusje na temat: uśmiech numer