• Informacje na temat:

  uśmiech pawlaka

Artykuły na temat: uśmiech pawlaka
 • "M jak miłość": Miła, ale z charakterkiem

  ...- Śniłam o niej tyle lat - aktorka nie potrafiła ukryć wzruszenia podnosząc do góry platynową statuetkę. - Teraz wreszcie mam swoją, nie tylko tę wspólną, za ukochane "M jak miłość" - dodała. A potem jej twarz rozświetlił promienny uśmiech tak doskonale znany wszystkim wielbicielom Barbary Mostowiak. A może medycyna? Choć już jedna ze szkolnych nauczycielek namawiała ją na zdawanie do szkoły...

 • Początek festiwalu w Lubomierzu

  W piątek, 13 sierpnia, rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu. Podczas imprezy, trwającej trzy dni, zostaną zaprezentowane produkcje, które w głosowaniu widzów zostały uznane za najśmieszniejsze komedie sezonu 2003/2004. W tym roku festiwal odbywał się będzie pod hasłem "Z uśmiechem do świata".

 • Mężczyźni lubią gotować

  W 1992 roku została najpiękniejszą Polką. Potem zajęła się... polityką. Przyznaje jednak, że jej największą pasją jest gotowanie. - Pierwsze zeszyty kulinarne założyłam już w wieku 11 lat - mówi.

 • Acid Drinkers: Płyta z autografem za opowieść

  W naszym konkursie możecie wygrać jeszcze ciepłe egzemplarze płyty "Fishdick Zwei - The Dick Is Rising Again" grupy Acid Drinkers z autografami wszystkich muzyków!

 • Najgorsze i najlepsze polskie sequele

  Sequele można podzielić na dwie bardzo proste kategorie: dobre i złe. Dobre niejednokrotnie przewyższają pierwowzór, złe natychmiast do niego odsyłają. Najlepszy przykład złapania się w pułapkę sequeli to próba wyciśnięcia resztek z pierwszej części.

 • "Komputery to trzecia siła"

  Ryszard Tymon Tymański - kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista, poeta, prozaik, frontman zespołów Kury, Miłość i Poganie. Bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych i najciekawszych postaci trójmiejskiej sceny niezależnej, a jednocześnie właścicielem wytwórni Biodro Records, dla której nagrywało - lub nadal nagrywa – wielu znanych artystów niezależnych. Wiosną 2001 r. ukazała się firmowana tylko jego nazwiskiem płyta "Theatricon Plixx", będąca wyborem utworów napisanych na potrzeby...