• Informacje na temat:

  uśmiech show-biznesu

Artykuły na temat: uśmiech show-biznesu
 • "Na dobre i na złe": Ile kosztuje uśmiech George’a Clooneya?

  Doktor nauk medycznych Emma Kiworkowa-Prokopowicz to kobieta-orkiestra. Jest uznaną dentystyką (z jej usług korzystają gwiazdy show-biznesu), biznesmenką (właścicielka Villa Nova Dental Clinic(...) hollywoodzki uśmiech.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wyznania jurora "Top Chefa"

  - Udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to była świetna decyzja, bo dobra energia płynąca z tańca jest dla mnie inspiracją - przyznaje Grzegorz Łapanowski, juror "Top Chefa". Zdradza też, jak godzi zawodowe obowiązki z intensywnymi treningami.

 • ...w pierwszych rzędach na pokazach mody czołowych projektantów. Niech was nie zmyli jej szeroki uśmiech! Ta kobieta potrafi być naprawdę bezwzględna! Wystarczy jedno jej słowo, aby kariera danego aktora(...) "Samotność po zmierzchu" okazała się ogromnym sukcesem otwierając Dąbrowskiej drzwi do kariery. Podobnie było z Moniką Brodką. Ona też po wygranej w muzycznym show trafiła pod skrzydła Bogdana. To on ją...

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Marta Manowska: Widzowie pokochali ją za uśmiech i życzliwość. A narzeczony?

  ...czuję się najlepiej. Na pewno są to rzeczy ekstremalne, podróżnicze, a także rozmowy z ludźmi. Show-biznes cię zmienił? - To mi raczej nie grozi. Mam już swój wiek. Gdyby to wszystko...

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • Syn Kasi Figury nie zrobił kariery w show-biznesie. Musiał wrócić do "normalnej" pracy!

  ..., m.in. niewykorzystana szansa na karierę w Stanach Zjednoczonych. - Cokolwiek złego działo się w moim życiu, wystarczył jego uśmiech, by wszystko wydało się łatwiejsze do pokonania - mówiła aktorka...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Anna Starmach nie będzie oszczędzać na ślubie! Padła ogromna kwota!

  Kolejna gwiazda polskiego show-biznesu szykuje się do ślubu. Nie jest tajemnicą, że Anna Starmach (30 l.) już nie może doczekać się tego szczęśliwego dnia.

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

Zdjęcia na temat: uśmiech show-biznesu
Dyskusje na temat: uśmiech show-biznesu