• Informacje na temat:

  uśmiech tomasza

Artykuły na temat: uśmiech tomasza
 • Tomasz Barański wciąż ją kocha?! Ma do niej słabość!

  ...radosny uśmiech. Była okazja do świętowania - Edyta dostała się do obsady serialu "Pierwsza miłość". Na konferencji pojawił się także Tomasz Barański, tancerz, który był wielką miłością tancerki. Widzowie znają go m.in. z parkietu "Tańca z gwiazdami".  Pojawienie się Tomasza na imprezie było o tyle zaskakujące, że od dawna nie ma on konkretnego zajęcia w Polsacie. Czyżby czekał na swoją nową...

 • Agnieszka Sitek: Po odejściu ze "Złotopolskich" wybrała teatr

  Przed laty zagrała Weronikę w serialu "Złotopolscy"...

 • "Na dobre i na złe": Ile kosztuje uśmiech George’a Clooneya?

  ...hollywoodzki uśmiech.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • ...jest szczęśliwy w życiu prywatnym, na sprawy zawodowe też nie może już narzekać. Duży, szczery uśmiech na jego twarzy świadczy o tym najlepiej.

 • Artur Pontek: Radosna nowina

  Artur Pontek niecierpliwie czeka, aż jego bohater z serialu "Ojciec Mateusz" się zakocha. Jednak w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!

 • Ludzie na ulicy nie dowierzali, że to Tomasz Lis! Dziennikarz poczuł wiosnę!

  ...53-letni Tomasz Lis każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi córkami. Odkąd rozstał się z Hanną, czasu zapewne ma zdecydowanie więcej. Ostatnio paparazzi przyłapali go, jak szalał na hulajnodze na ulicach Warszawy. Ten dość młodzieżowy środek lokomocji chyba bardzo przypadł Tomkowi do gustu, bo uśmiech nie schodził z jego twarzy. Po zakapturzonej Poli trudno rozpoznać, czy podziela...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Rozwiane włosy, szeroki uśmiech na twarzy i podróż luksusowym autem. W takich okolicznościach Tomasz Kammel (44 l.) postanowił skomentować sprawę przyjęcia uchodźców przez Polskę.

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

Dyskusje na temat: uśmiech tomasza
 • Re: "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  a kiedy ona nadąsana , bo ja widzę piękny uśmiech i nieśmiałość, co w tym wieku chyba normalne. Żeby wszystkie dzieci celebrytów były takie, to nie mielibyśmy plujących na siebie ludziach na marszach kodu i czarnych podkoszulków, Fajna jest też wnuczka Oliwka Pana Tomasza , chociaż w powijakach