• Informacje na temat:

  uśmiech wart

Artykuły na temat: uśmiech wart
 • W podróży za jeden uśmiech

  Niezapomniana autostopowa wycieczka z Krakowa nad morze Poldka i Dudusia z "Podróży za jeden uśmiech", rozpoczęła się... właśnie nad morzem, a zakończyła w Krakowie. Poznajcie miejsca, gdzie kręcono ten kultowy serial dla młodzieży.

 • Sceny intymne krępujące? "Dla mnie mniej"

  Znamy ją m.in. z "Tancerzy", bo właśnie taniec obok aktorstwa jest jej pasją. Anna Matysiak opowiada, jak czuje się w "Klanie" i co zmieniło się w relacjach granej przez nią Ramony z Jaśkiem.

 • Kitty Spencer to "reinkarnacja księżnej Diany"? Nawet pasję ma tę samą!

  Kitty Spencjer (27 l.) marzy o tym, by naśladować ciotkę, księżną Dianę, którą bardzo przypomina z urody. Te same włosy, uśmiech, oczy. A do tego wszystkiego podobna pasja! To sprawia, że przez niektórych uznawana jest za… reinkarnację zmarłej księżnej.

 • Nowa (nie)świecka tradycja

  "Hop" , reż. Tim Hill, USA 2011, dystrybutor: UIP, premiera kinowa 1 kwietnia 2011 roku.

 • "Komisarz Alex": Leon wpadnie w oko mieszkance... Domu Seniora!

  Leon (Janusz Chabior), który razem z ekipą Orlicza (Antoni Pawlicki) zjawi się w Domu Seniora, by zbadać ciało zmarłego w niewyjaśnionych okolicznościach pensjonariusza, wpadnie w oko dwóm starszym paniom. Jedna z mieszkanek zakładu uzna wręcz, że patolog jest ciachem wartym grzechu!

 • Nirvana na szczycie: Koronacja zamiast katastrofy

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii Dave'a Grohla, lidera grupy Foo Fighters, który wcześniej zdobył sławę jako perkusista Nirvany. Wybrany kawałek dotyczy pamiętnego występu Nirvany na festiwalu Reading, który przeszedł do historii jako najlepszy koncert w historii legendy nurtu grunge.

 • Katarzyna W. zadała szyku w sądzie

  Specjalista ocenia, że Katarzyna W. podczas pierwszej rozprawy miała na sobie stylizację wartą 600 zł.

 • "Chaos pod kontrolą"

  Nazwa Overkill znana jest fanom thrash metalu od kilkunastu lat. Z niesfornych, zbuntowanych młodzieniaszków wyrośli na klasyków gatunku. Na początku bieżącego roku ukazał się nowy, niezwykły album zespołu, zatytułowany „Coverkill” i zawierający wyłącznie przeróbki nagrań grup, których muzyka ukształtowała styl twórców „Horrorscope”. W ramach europejskiej trasy promującej to wydawnictwo, Overkill zawitał również do Polski. Przed występem w warszawskim klubie „Proxima”, z wokalistą zespołu...

 • "Klan": Leszek pogodzi się z Lubiczem i poprosi go o pożyczkę...

  Leszkowi wart tego, by przeprosić Lubicza i przypomnieć mu o sobie. Sięgnie po telefon i w tej samej chwili usłyszy dźwięk komórki. Na wyświetlaczu zobaczy nazwisko... szwagra. Już po chwili rozmowy na twarzy Leszka pojawi się uśmiech. - Myślę, że Krysia, gdyby żyła, nie miałaby wątpliwości, czy ci pomóc, więc zrobię to dla niej - usłyszy Jakubowski, kiedy kilka godzin później spotka się z Pawłem...

 • Jak aktorzy pomagają innym?

  Popularni aktorzy wykorzystują swoją sławę do szczytnych celów. Biorą udział w akcjach charytatywnych, angażują się w kampanie społeczne pomagając potrzebującym. A wśród nich między innymi Agnieszka Sienkiewicz, znana z serialu "M jak miłość" oraz gwiazda "Lekarzy" - Magdalena Różczka.

Wideo na temat: uśmiech wart
 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1900-1904. Chowański próbuje popełnić samobójstwo

  zdrowie... Paweł nie jest tego wart! Słyszysz mnie? To nie jest twoja wina, że Paweł okazał się dupkiem! W finale rodzina Pyrków odzyska jednak uśmiech, bo do Polski wróci w końcu Iwona (Izabela

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Sin City 2: Damulka warta grzechu

  Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke).