• Informacje na temat:

  usta dodają

Artykuły na temat: usta dodają
 • Julia Pietrucha i Ian Dow nadal razem!

  Tabloidy wieściły rozstanie Julii Pietruchy (24 l.) i Iana Dowa, a tymczasem para nadal widywana jest razem. Paparazzi spotkali aktorkę znaną z serialu "Blondynka" i jej amerykańskiego przyjaciela na spacerze w centrum Warszawy. Jak myślicie, te papierosy w ustach dodają im uroku?

 • "Polskie gówno" : Burdel na kółkach

  "Polskie gówno" Grzegorza Jankowskiego jest późną odpowiedzią na "Oto Spinal Tap" Roba Reinera: hołdem dla muzyki rockowej i satyrą na szołbiznes.

 • 28-latka Ryszarda Kalisza jest już... rozwódką!

  ...razem kilka razy w Muszynie. Druga babcia też nie kryje zaskoczenia. "Nic mi nie wiadomo, żeby wnuczka miała być w ciąży" - komentuje rewelacje tabloidów. Sami zainteresowani nabierają wody w usta(...) poszło o pieniądze" - dodają sąsiedzi w rozmowie z "Super Expressem".

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Grażyna Torbicka podnosi się po trudnym czasie!

  Powoli podnosi się po śmierci ukochanego ojca Henryka Loski. Nie ukrywa, że po stracie najbliższej osoby opuścił ją spokój i wrodzona pogoda ducha. Sił codziennie dodają jej mama i mąż. - Mama zawsze(...) zapewniają nam najwięcej dobrych chwil. To rzadkie wyznanie w jej ustach, bo wiadomo, że nie lubi publicznie mówić o swoich bliskich. - Mama to po prostu w części "ja" - tłumaczy. - Nie ma silniejszego związku...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "To nie koniec świata!": ​Paweł i Ania - co dalej?

  ...słyszeć. A taka pobudka automatycznie powoduje uśmiech na jego ustach. Pomysł na to co robić dalej przychodzi niespodziewanie od Kazimierza. Paweł słyszy jak ojciec przekonuje córkę, żeby(...)? Co tutaj będziesz robił? - Żył! - Wszystko co najważniejsze mam tutaj! - Oni cię czymś szprycują? Dodają ci coś do jedzenia? - nie może uwierzyć Monika, a Paweł tylko śmieje się pod nosem...

 • Cameron Diaz: Seks i taniec

  Cameron Diaz wciąż zachwyca nienaganną figurą, której nie powstydziłyby się modelki. W wywiadzie dla brytyjskiej edycji miesięcznika "Elle" 40-letnia aktorka przekonuje, że jej ponętne ciało to nie skutek drakońskich diet, lecz "właściwej kombinacji seksu i tańca".

 • Marion Cotillard w lateksie

  Marion Cotillard, największa obecnie gwiazda francuskiego kina, urzeka elegancją, ale i nie stroni od ekstrawagancji, a nawet szokuje. W najnowszym numerze "W Magazine" ubrana w stroje z lateksu zmysłowo uwodzi postać żołnierza z "Dziadka do orzechów".

 • Co planuje po "You Can Dance"?

  Gospodyni "You Can Dance" uwielbia zwiedzać świat i fotografować. Patricia Kazadi opowiada, co dają jej dalekie podróże oraz komu najchętniej pokazuje swoje zdjęcia z wypraw.

Dyskusje na temat: usta dodają