• Informacje na temat:

  usta maluje

Artykuły na temat: usta maluje
 • Michał Piróg w pomalowanych na różowo ustach! Przesadził?

  ...gejem. Piróg zwraca na siebie uwagę również poprzez swój strój. Celebryta często maluje oczy lub zakłada na przykład szkocki kilt. Jednak tym razem przeszedł samego siebie! Michał wstawił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym ma pomalowane usta na bardzo modny w tym sezonie, intensywny różowy odcień. Okazuje się jednak, że Piróg nie zrobił tego bez powodu. Celebryta w ten sposób przyłączył się...

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?

 • Agata Młynarska w makijażu Kasi Nosowskiej. "Dzięki Tobie mogę malować się sama"

  Nagranie Kasi Nosowskiej, na którym w zabawny sposób instruuje, w jaki sposób pomalować sobie usta, aby wydały się większe, podbiło sieć. Wokalistka z typowym dla siebie dystansem parodiuje kobiety, które są miłośniczkami nienaturalnie powiększonych, czasem wręcz karykaturalnie wyglądających, ust.  W "poradniku" Kasia najpierw na usta nakłada ogromną ilość fluidu, później posypuje je pudrem...

 • "Lewiatan" : Bezradność w starciu z Bogiem

  Wszelka władza pochodzi od Boga. To fraza, która pada z ust jednego z bohaterów (nagrodzonego za najlepszy scenariusz w Cannes) filmu Andrieja Zwiagincewa. Tyle, że na sportretowanej przez rosyjskiego reżysera prowincji, gdzie sam diabeł mówi dobranoc, Boga chyba nie ma.

 • Tori Spelling pozwala się malować swoim córkom!

  ...- i sześcioletniej córki aktorki. Dziewczynki mają bowiem mocno pomalowane usta czerwoną pomadką. Portale i gazety zwracają uwagę Tori Spelling, że nie jest to najwłaściwsze zachowanie z jej strony...

 • "Pieta": Zemsta matki o karminowych ustach

  Gang-do to bezlitosny egzekutor długów. W dzieciństwie został porzucony przez matkę, więc nikt nie nauczył go, czym jest współczucie i miłość do bliźniego. Co się z nim stanie, gdy rodzicielka zjawi się w drzwiach jego domu i poprosi o wybaczenie?

 • Halle Berry: Na co dzień się nie maluję

  Halle Berry poza planem zdjęciowym nie maluje się, dzięki czemu w wieku 45 lat nadal wygląda młodo.

 • Sekret młodego wyglądu Halle Berry

  Halle Berry, która z wiekiem jest coraz piękniejsza, wyznała sekret swojej wiecznej młodości. Okazuje się, że aktorka poza planem zdjęciowym praktycznie się nie maluje, dzięki czemu w wieku 45 lat nadal wygląda jak 30-latka.

 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  ...temu Conchita Wurst jest na ustach wszystkich, a na jaw wychodzą kolejne fakty z jej życia. Wiadomo np., że ma męża, z którym od kilku lat mieszka w Wiedniu.

 • Czy ona jest kobietą?

  Kiedy grała nieokreślone płciowo postaci, zaczęto podważać jej kobiecość. "Nie przeszkadza mi, gdy mówią do mnie per pan" - mówi wyzywająco tegoroczna laureatka Oscara, Tilda Swinton.