• Informacje na temat:

  usta micka jaggera

Artykuły na temat: usta micka jaggera
 • Marcin Kołodyński: Śmierć przyszła zbyt wcześnie

  ...("Szara róża", "Usta Micka Jaggera", swoim największym sukcesie, za który otrzymał nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i "Siedemnastolatek"). Później przyszedł czas na film. Pamiętamy go(...) o Kołodyńskim zatytułowany "Jak orzeł". Ustanowiono również nagrodę jego imienia dla młodych artystów "5, 10 i dalej". Gdyby żył, w przyszłym roku obchodziłby swoje 40. urodziny...

 • (Prawie) wszystkie piosenki o Micku Jaggerze

  Mick Jagger znów jest na tapecie! I to bynajmniej nie tylko z powodu albumu jego nowej supergrupy SuperHeavy, ale głównie przez jedną piosenkę z nazwiskiem artysty w tytule.

 • Najsłynniejsze usta świata

  40 lat temu po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowano czerwone usta z wywalonym jęzorem - logo zespołu The Rolling Stones i zarazem najsłynniejszy graficzny symbol w muzyce rockowej.

 • Mick Jagger: Nieposkromiony symbol epoki

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment obfitującej w pikantne szczegóły biografii Micka Jaggera, legendarnego wokalisty The Rolling Stones!

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.

 • Mick Jagger do Marianne Faithfull: Się masz, lala

  Poniżej możecie przeczytać poświęcony Marianne Faithfull fragment książki "Rolling Stones. Kultowa biografia gigantów rocka" Philipa Normana.

 • The Rolling Stones: Oficjalne przeprosiny

  Keith Richards, gitarzysta formacji The Rolling Stones, oficjalnie przeprosił swojego kolegę z zespołu Micka Jagger za ostatnie "rewelacje" ujawnione prasie. Dotyczyły one wielkości przyrodzenia wokalisty "Stonesów".

 • Polscy muzycy miażdżą The Rolling Stones. I prezydenta. No, prawie

  Kto powinien wystąpić 4 czerwca na Stadionie Narodowym? Mick Jagger czy Krzysztof Krawczyk?

 • Amatorszczyzna wspaniała

  Zaskakująco często przy mikrofonie znakomitych zespołów stają wokaliści, którzy nie mają talentu do śpiewania, nie mówiąc już o technice. Mimo to uchodzą za frontmanów znakomitych. Jak to się dzieje?

 • The Rolling Stones i zbuntowana Noomi

  W nocy do sieci trafił teledysk do singla "Doom And Gloom" - premierowego utworu The Rolling Stones.

Wideo na temat: usta micka jaggera
 • Klopsiki kontratakują

  Sequel popularnej animacji z 2009 roku. Akcja najnowszego filmu rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się w 2009 roku w przeboju Sony Pictures Animation "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" (Cloudy with a Chance of Meatballs). Geniusz Flinta Lockwooda zostaje w końcu doceniony przez jego idola Chestera V, który zaprasza młodego wynalazcę do dołączenia do zespołu Live Corp Company, gdzie najbłyskotliwsi konstruktorzy świata tworzą nowe technologie mające na celu polepszenie życia...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...

Dyskusje na temat: usta micka jaggera