• Informacje na temat:

  usta moniki olejnik

Artykuły na temat: usta moniki olejnik
 • Wojewódzki i Olejnik: Wojna na słowa

  Po tym, jak Monika Olejnik skrytykowała Kubę Wojewódzkiego za obraźliwe słowa na temat Ukrainek, sugerując, iż powinien on przeprosić kobiety, showman postanowił odpowiedzieć dziennikarce.

 • Frytka z babcią: Najbardziej żenujący wywiad roku?

  Ostatnio w modzie są wywiady z dwiema bliskimi sobie osobami. Kilka dni temu mieliśmy okazję przekonać się, jak wielka jest przyjaźń Moniki Olejnik z Kayah. Teraz czytamy o dramatycznym pojednaniu Frytki i jej babci, Ewy Morelle.

 • ...... Rebel Wilson. Zobacz kolejne zdjęcie... Komentarz Moniki Olejnik do wpisu Pawła Kukiza. Zobacz kolejne zdjęcie... Komentarz Doroty Wróblewskiej. Zobacz kolejne zdjęcie... Paweł Kukiz z żoną(...) pod adresem imigrantów, lider Ruchu Kukiz'15 napisał na Facebooku: Wpis wywołał oburzenie wielu środowisk, które zgodnie podkreśliły, że takie słowa są naganne nie tylko w ustach polityka, ale...

 • Blaski i cienie życia we dwoje

  ...śródmieście Warszawy, centra handlowe, luksusowe osiedla i zwykłe mieszkania. Jest mnóstwo odniesień do naszej codzienności, jak choćby scena, w której ostry telewizyjny spór Moniki Olejnik z politykiem(...) "Usta, usta" pokazuje, co się dzieje po wybuchu płomiennego uczucia, jak wygląda jutro i pojutrze związku. Trzy pary bohaterów są na różnych etapach wspólnej drogi przez życie. Agnieszka (Magdalena...

 • W Anglii to był hit, a w Polsce?

  Trzy pary bohaterów i trzy sposoby na życie. Wielkie namiętności i małe codzienne kłopoty. Jak ocalić uczucie, kiedy już minie pierwsza fascynacja i trzeba się dzielić domowymi obowiązkami? Humor i wnikliwe obserwacje obyczajowe w nowym serialu o życiu trzydziestolatków "Usta, usta" .