• Informacje na temat:

  usta natalia siwiec

Artykuły na temat: usta natalia siwiec
Zdjęcia na temat: usta natalia siwiec
Wideo na temat: usta natalia siwiec
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

Dyskusje na temat: usta natalia siwiec
 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Czy w filmach już nie grają aktorki????????Siwiec,co ona pokaże ,usta otwarte,czy się rozbierze?Tak naprawdę mam dość osóbek w jej pokroju..Polska to jednak nie normalny kraj...

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  Mnie w ogóle nie podoba się jakże sztuczna Pani Natalia i te jej usta koszmarne , wygina je jak mówi , śmieje się w okropny kaczy dziób, dla mnie cała Pani Natalia to okropieństwo i nie wiem tak na prawdę komu ona się może podobać !!!

 • Re: - Robiłam piersi, poprawiałam i usta, gó...

  NATALIA SIWIEC brzydka?? to chyba slepy pisze ze jest brzydka to piekna kobieta lalka po prostu sliczna idealna sama chcoiala bym byc tak piekna jak opna :)

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  jak będą wyglądać jej usta - po następnych botoksach ,hi,hi,

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  jest brzydka. To jest moje zdanie. A ty sobie miej swoje. Oczy pustaka i usta karpia mnie nie kręcą ani twarz kwadratowa z kształtu. Sztuczne cycki też mi się nie podobają i jak dla mnie jest za chuda. Ręce i nogi jak u szkieletora i biodra słabe.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Ale zagra faceta? Przecież ona ma twarz typowego faceta, który tylko sobie usta powiększył i piersi. Ale to facet z rysów twarzy. Nie widzicie tego? To może wam już całkiem wzrok odebrało. Nigdy nie chciałabym jej męskiej twarzy mieć i tyle sztuczności w sobie. I nie będę tego serialu oglądała. Ona jest odrażająca we wszystkim.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Z której strony pryszczu? Bo ma gębę taką samą jak Ty masz? Męską w 100 %. I co te karykaturalne usta i tak samo karykaturalne piersi tak ci się w niej podobają? Te oczy pustaka i nos jak klama. I ten brak talii? (wcięcia brak) oraz ta wychudzona sylwetka Ale masz tragiczny gust i jesteś tak samo szpetny jak ona. Współczuję brzydalu.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  I co się dziwisz? Teraz kobieta jest uważana za piękną jak ma prawie wszystko sztuczne. Nawet może mieć oczy pustaka, nos jak klama, usta karpia, twarz męską w rysach, sztuczne wymiona zbyt wielkie do jej sylwetki i wzrostu, talię jak u chłopa czyli brak jej całkowity, patykowate nogi i ręce, wąskie biodra, pustkę w głowie, zero kobiecości w zachowaniu i brak dobrych manier. Jak to się mówi